Euro
10.008
0.86%
Dolar
8.4169
0.83%
Altın
487.72
0.2%
Borsa
1.406
0.49%
Bitcoin
323.684
-1.84%
33ºC
İstanbul
Güneşli 33 C
  Fatih Portakal'dan Devlet Bahçeli'ye sitem

  Fatih Portakal'dan Devlet Bahçeli'ye sitem

  Fatih Portakal FOX TV'nin programına katılmayan MHP lideri Bahçeli'yi "Buraya masraf yapıp geliyoruz" diyerek eleştirdi.
  • Haber Merkezi
  • 26.05.2015 - 12:43

  portakal

  FOX TV Ana Haber bülteninde Fatih Portakal, haftalar öncesinden teyit edilmesine rağmen "Liderler FOX'ta" programına çıkmayan MHP Lideri Bahçeli'ye canlı yayında sitem etti.

  Fatih Portakal, Bahçeli'yi konuk etmek için 20 kişilik bir ekiple Ankara'ya geldiklerini ancak MHP liderinin son ana kadar programa katılıp katılmayacağı konusunda cevap vermediğini açıklayarak, "Buraya masraf yapıp geliyorsunuz. 20 kişilik, belki daha fazla insanla geliyorsunuz. En azından bir cevap doğru dürüst verilmiyor" dedi.

  Fatih Portakal'dan Devlet Bahçeli'ye sitem İZLE

  "TEYİTİNİ ALMIŞTIK, KATILACAKTI"

  "Sevgili izleyenler, sizler de bu akşam bekliyordunuz. Bizler de bekliyorduk bu akşam.. Sayın Devlet Bahçeli bu akşam 22.30'da "Liderler FOX'ta"nın bu haftaki konuğu olacaktı. Yaklaşık bir ay önceden de biz bunun teyitini almıştık, gün teyitini de almıştık, saat teyitini de almıştık. Bunun için zaten yaklaşık 20 kişilik bir ekiple birlikte bizler Ankara'ya geldik. Ana haberimizi buradan, kendi büromuzdan sunup, 22.30'da yine FOX ailesinden katılacak olan beşli ile Devlet Bahçeli'yi ağırlayacaktık.

  "ÖZÜR DİLİYORUM, HAYAT DEVAM EDİYOR"

  Ancak, bilemiyorum, programının yoğunluğundan dolayı yanında çalışan kişiler tarafından henüz daha olumlu cevap verilemedi. Büyük bir ihtimalle Devlet Bahçeli konuğumuz olamayacak. Ben onun adına siz izleyicilerimizden özür diliyorum. Buradan da günlerce paylaştım. Kendi adıma da özür diliyorum. Olsun hayat devam ediyor. Bizim ekranımız herkese açık.

  "BURAYA MASRAF YAPIP GELDİK"

  "Moraliniz bozuk gibi MHP liderinin katılmayacağından dolayı mı?" diye mesajlar geliyor. Hayır. Şöyle bir durum var; bir hazırlık için geliyorsunuz, bir söz verilmiş, onun için buraya masraf yapılarak gelinmiş. 20 kişilik, belki daha fazla insanla geliyorsunuz. Neden? Kamuoyunu aydınlatabilmek için. Ve daha sonra da hayır diyor... En azından bir cevap doğru dürüst verilmiyor. Üzülüyorsunuz.. En azından belirtilebilirdi "biz katılmayacağız" diye.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir