Petrol
98.01
-1.60%
Euro
18.4143
0.07%
Dolar
17.9436
0.06%
Altın
1.04
0.08%
Borsa
2864
-0.15%
Bitcoin
437.953
-0.80%
24ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 24 C
  Fatmagül'ün Suçu Ne 45. bölüm özeti - Tıkla İzle

  Fatmagül'ün Suçu Ne 45. bölüm özeti - Tıkla İzle

  Gece eve geç ve içkili gelen Kerim, Fatmagül'ü öpmek isteyince, yüzüne bir tokat yer...
  • 14.10.2011 - 10:54

  Fatmagül ün Suçu Ne 45. bölüm özeti - Tıkla İzle #1

  Annesinin bıraktığı mektupla, yıllarca bir yalana inandığını fark eden Kerim, tüm hayatını yeniden gözden geçirmeye başlar. Artık Kerim için Fatmagül'le olan evliliği bile soru işaretleriyle doludur. Kerim'in kendisini hiçbir zaman affetmeyeceğini düşünen Ebe Nine bu süreçte çok önemli bir kararın eşiğine gelir.

  45. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN..

  TURAN ALAGÖZ İNTİHAR ETTİ

  Turaner Alagöz'ün intiharı, Yaşaranlar'ın gündemine bomba gibi düşer. Reşat Yaşaran olayların bu noktaya gelmesinin sebebi olarak Erdoğan'ı görünce, Yaşaranlar arasında yeni bir fırtına kopar. Ama asıl tehlike, Turaner Alagöz'ün ölmeden önce savcılığa verilmek üzere bıraktığı mektuptur. Bu mektup Fatmagül ile ilgilidir. Meltem'e destek olmak için Ankara'ya giden Mustafa, her yeni gelişmeyi Fatmagül'e ulaşabilmek için kullanır. Fatmagül'ün Mustafa'yla süren iletişimi Kerim'in yüreğindeki korkulara bir yenisini ekler. Bu korkular, Fatmagül'ün mahkemesiyle ilgili sevindirici gelişmelerin bile önüne geçer.

  ERDOĞAN DOKTORUN PEŞİNDE

  Erdoğan gittiği bir hastenede karşılaştığı bayan doktorun peşine düşüyor. Çiçek götürüyor.

  KERİM İÇİNE KAPANIYOR

  Yıllar sonra babası Fahrettin'le bir araya gelen Kerim ise bu buluşmadan sonra iyice içine kapanır. Her gün içki içer ve gece geç saatlerde eve gelir. Fatmagül sabırla Kerim'e yardım etmeye çalışırken, hiç tanımadığı bir Kerim'le karşı karşıya kalacaktır.

  FATMAGÜL'DEN KENDİSİNİ ÖPMEK İSTEYEN KERİM'E TOKAT

  Gece geç geldiği saatte Fatmagül'ün odasına giren ve Fatmagül'ün verdiği kahveyi içen Kerim, başka bir yüzünü Fatmagül'e gösterir. Fatmagül'ü öpmek isteyen Kerim yüzünde sevdiği kadının tokadını hisseder.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir