Euro
9.4896
0.08%
Dolar
7.9498
-0.03%
Altın
463
0.22%
Borsa
1.325
0%
Bitcoin
143.100
-6.44%
8ºC
İstanbul
Açık 8 C

  Gül Onat: O tokattan sonra sokağa çıkamadım

  'Lale Devri' dizisinin setinde rol arkadaşı Kenan Bal'dan tokat yiyen Gül Onat, tokat yediği günü ve sonrasını anlattı.
  • 11.10.2013 - 15:34
  Gül Onat: O tokattan sonra sokağa çıkamadım

  Gül Onat: O tokattan sonra sokağa çıkamadım #1

  Lale Devri dizisindeki rol arkadaşı Kenan Bal'dan tokat yiyen ve olaylı şekilde kadrodan ayrılan Gül Onat, yaşananları katıldığı 2. Sayfa programında anlattı;

  'Selma Kutlu, ben ve Serenay oturuyorduk. Tolga'nın başka bir mıntıkada çekimi oldu. O oraya gitti. Sonra bizi sete çağırdılar. 'Durun ya 5 dakika çayımı içiyorum, gelicez' dedim. Ben onlara hep öyle hitap ederim. 'Hadi çete kalkın gidiyoruz' dedim. Arkamdan bir ses duydum 'Gül Hanım, Gül Hanım' diye... Hayranım sandım. Kenan'mış... Bana ağza alınmayacak şeyler söyledi. Sen ne diyorsun deyince de 'Sana şimdi burdan bir vururum' dedi. Ben de 'hiçbir şey yapamazsın' dedim.

  OLAYDAN SONRA DİBE VURDUM

  Yaşadığım olaydan sonra çok dibe vurdum. Yüzümde ve saçımda egzamalar var. Pudrayla kapatıldı. Çok kötü dibe vurdum. Ama şimdi daha iyiyim. Yaşamla barışmaya başladım. İzleyici beni çok seviyormuş ben bu olay yaşanınca öğrendim. Gelen maillerden biliyorum... Bir çok seyirci ben bıraktıktan sonra diziyi izlemeyi bırakmış.

  SOKAĞA ÇIKAMADIM

  Darp gören kadına üzülüyorsun ama yaşamadan bunu bilmem mümkün değil. Allah can düşmanıma yaşatmasın. Öyle aşağılayıcı bir şey ki... Günlerce sokağa çıkamadım. Önümüzde 3 bölüm vardı, çalışamadım. O kadar rahatsızlık duydum ki. Halbuki benim çok sevdiğim bir arkadaşımdı. Kenan önümden geçse ben lavaboya gidip kusuyordum. Bu benim için çok zor bir durum oldu.

  UZLAŞMAYI KABUL ETMİYORUM

  Böyle bir durumda nasıl dizi çekebilirim?  Bir tokat patladı yüzümde. Sonradan öğrendim iki tokatmış. Gözlük bir yana fırladı, insanlar bir yana... Burnum hemen şişti. İç kanama ve doku zedelenmedi olmuş burnumda. Hemen acile götürdüler. Tansiyonum 17'lere fırladı. İlk tepkim 'derhal polis' oldu... Önceki gün beni karakoldan çağırdılar. Uzlaşma isteğinde bulunmuş. Kesinlikle reddettim. Hukukta bunun bir bedeli olmalı. Tazminat davası açıyorum zaten. Onu da benim çok sevdiğim Fatma Şahin'in desteklediği kurumlardan birine vereceğim.'

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir