Petrol
85.56
-1.86%
Euro
18.1363
-0.12%
Dolar
18.5017
-0.02%
Altın
987.97
0.00%
Borsa
3180
0.00%
Bitcoin
359.298
-0.62%
23ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 23 C
  Gülay Özdem A Haber'den de ayrıldı

  Gülay Özdem A Haber'den de ayrıldı

  Ekrandaki çakma sarışın saltanatını yıkan esmer 5. KANALINDAN DA AYRILDI
  • 22.03.2012 - 18:02

  Gülay Özdem A Haber den de ayrıldı #1

  NTV'de gece haberlerini sunduğu dönemde 'Yeni Banu Güven' olarak gösterilen Gülay Özdem, 2008'den bu yana 5 kanalda çalıştı. Son durağı A Haber olan güzel spiker, kanal yöneticileriyle son kez masaya oturdu ve A Haber'le de yollarını ayırdı.

  Güzel sunucunun fotoğrafları için tıklayın

  3 YILDA 5 KANAL DEĞİŞTİRMİŞTİ

  Haber bültenlerinin tanınmış yüzü Gülay Özdem, 3 yılda 5 kanal değiştirerek ilginç bir rekora imza attı. İzmir 9 Eylül Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümü mezunu olan 33 yaşındaki Özdem, radyoculukla başladığı kariyerinde haber spikerliğine ilk olarak Kanal 24'te adım atmıştı. Güzelliği ve tarzıyla ünlü spiker Banu Güven'e benzetilen Özdem, çok geçmeden NTV'ye transfer olarak 'Gece Bülteni'ni sunmaya başladı. Yayının geç saate alınması nedeniyle NTV'den ayrılan Gülay Özdem, Habertürk'le anlaştı. Sadece iki gün yayına çıkan Özdem, Habertürk'ten ayrılık nedenini 'Acele karar vermişim, orada mutlu olamazdım' diye açıklamıştı.

  TRT HABER'E GEÇMİŞTİ

  TRT Haber'e geçip, '10'dan Sonra' adlı programı sunan Gülay Özdem'in son durağı ise A Haber olmuştu. Özdem, yeni işiyle ilgili olarak 'İnsanların beni sürekli kanal değiştiriyormuş gibi yansıtmalarından rahatsız oluyorum. Profesyonel düşünmek lazım. Teklif geliyor ve ben de o teklifi değerlendiriyorum. Kendimi daha iyi yansıtabileceğim ve işimi iyi yapabileceğimi düşündüğüm yerlerde çalışıyorum' demişti.

  ÇOK GÜZEL BİR KADIN DEĞİLİM

  Bir dönem; Burcu Esmersoy, Banu Güven, Nazlı Öztarhan gibi isimlerle birlikte Türkiye'nin en güzel spikerleri arasında gösterilen Gülay Özdem, 'Çok güzel bir kadın değilim. Güzel mankenler var. Ben minyon, ufak tefek bir kadınım. Manken gibi de bir fiziğim yok' açıklamalarında bulunmuştu.


  Görüş Bildir