Petrol
112.91
0.78%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
475.099
0.22%
19ºC
İstanbul
Açık 19 C

  Gürkan Uygun Çakallarla Dans filminde ezber bozdu - İzle

  Ünlü oyuncu Gürkan Uygun seyirciyi şaşırtacak bir rolle izleyici karşısına çıkacak.
  • 08.07.2014 - 13:03
  Gürkan Uygun Çakallarla Dans filminde ezber bozdu - İzle

  Gürkan Uygun Çakallarla Dans filminde ezber bozdu - İzle #1

  Ünlü yönetmen Murat Şeker serinin üçüncü filmi ‘Çakallarla Dans Sıfır Sıkıntı’nın hazırlıklarını sürdürüyor. Filmde oynayacak olan Gürkan Uygun ise yeni rolüyle zleyici şaşırtmaya hazırlanıyor. ATV’de Kaçak dizisinde çok farklı bir rolde izleyici karşısına çıkan Uygun, “Farklı bir karakterle sinema perdesinde olmak heyecan verici. 5 Aralık’ı merakla bekliyorum. Çok eğlenceli bir sette, çok keyifli bir ekiple çalışıyoruz. Bakalım izleyici ‘Komiser’i nasıl bulacak” dedi.

  Çakallarla Dans Sıfır Sıkıntı - İlk Görüntüler İZLE

  Yapımcılığını Sugarworkz ve TAFF Pictures’ın yaptığı filmde, Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar, Derya Baykal ve kendisi gibi oyuncu kızı Derya Şensoy rol alıyor. Filmde çakalları yine macera ve aksiyon dolu bir serüven bekliyor.

  FİLMİN KONUSU

  Kayınço Gökhan, Muhasebeci Servet, Köfte Necmi ve Del Piero Hikmet. “denetimli serbestlik” koşuluyla hayatlarına devam ederken, topluma uyum sağlamak için grup terapisine giderler. Bir gün Del Piero Hikmet, hayatının kırılma anını yaşayacağından habersiz olarak bindiği vapurda, ömrü boyunca unutamayacağı güzeller güzeli “dilsiz” bir kadın olan Mihriban ile tanışır. “Yani kızın ağzı var,dili yoktur”. İkili gün geçtikçe kalp gözü ile anlaşıyor, anlaştıkça birbirine aşık oluyordur. Hayatında ilk defa bir kadın eli tutan Hikmet, Mihriban ile evlenme kararı alır. Mihriban’ın annesi Cemile’nin, Hikmet’ten tek bir isteği olur. Ölmeden önce kızının tekrar “Anne” demesi… Ameliyatın pahalı olması tek engel olup, bizimkiler açısından, çakallık yapmadan bulunması zor bir meblağdır. Ama iyilik için yapılan çakallık, çakallık sayılır mı? Arkadaşlarının mutluluğu için her türlü yola başvuran çakalları; macera, aksiyon ve kahkaha dolu bir serüven bekliyordur…


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir