Dolar
6.8612
0.0014%
Euro
7.7611
0.1535%
Altın
1798.58
-0.2689%
Borsa
114808.56
-0.8506%
G. Altın
396.959
-0.248%
Bitcoin
63644.24
-0.0606%
29ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 29 C
  Haber ajansları Aziz Yıldırım haberinde çakıldı İZLE

  Haber ajansları Aziz Yıldırım haberinde çakıldı İZLE

  Aziz Yıldırım'ın yeniden yargılama talebi mahkeme tarafından kabul edilirken, haber servisi yapan ajanslar haberi bir türlü doğru biçimde geçemedi, abonelerini zor duruma düşürdü.
  • 23.06.2014 - 16:58
  Haber ajansları Aziz Yıldırım haberinde çakıldı İZLE

  Haber ajansları Aziz Yıldırım haberinde çakıldı İZLE #1

  ENSONHABER.COM/DETAY HABER İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi, "futbolda şike" davasında Aziz Yıldırım'ın da aralarında bulunduğu sanıkların "yeniden yargılanma" ve "infazın durdurulması" talebini kabul etti.

  AJANSLAR ÇAKILDI

  İlk olarak Habertürk TV'de Ajans Habertürk'ten gelen haber son dakika bilgisiyle ekrana sunuldu. Haberde Aziz Yıldırım'ın yeniden yargılama talebinin mahkeme tarafından reddedildiği bilgisi geçildi. Hemen ardından Doğan Haber Ajansı ise mahkemenin Başkan Aziz Yıldırım'ın talebini haklı bularak yeniden yargılanmasına karar verdiği duyuruldu. O sırada ise İhlas Haber Ajansı  ve Cihan Haber Ajansı da Habertürk TV'de ekrana geldiği gibi Aziz Yıldırım ve diğer sanıkların yeniden yargılanma talebinin mahkeme tarafından reddedildiğini duyurdu. 

  Haber ajansları Aziz Yıldırım haberinde çakıldı İZLE

  Haber ajansları Aziz Yıldırım haberinde çakıldı İZLE #2

  HABERTÜRK SPİKERİNİN KAFASI KARIŞTI

  O sırada Habertürk TV ekranlarında Didem Yılmaz haberleri sunuyordu. Son dakika bilgisini izleyiciyle paylaşan Yılmaz, ceza hukukçusunu ekrana bağladı ve "talebin reddedildiğine yönelik" bir soru sordu. O sırada telefonun diğer ucundaki hukukçu da Didem Yılmaz'ın tam tersine "talebin kabul edildiğini" söyleyince bir anda kafa karışıklığı yaşandı. 

  Durumu toparlayan sunucu, haber ajanslarının birbirinden farklı bilgiler içeren haber servis ettiğinden dolayı kafa karışıklığının yaşandığını açıkladı. 

  Haber ajansları Aziz Yıldırım haberinde çakıldı İZLE #3

  NTV "KABUL EDİLDİ" DİYE VERDİ

  O sırada NTV ekranlarında ise Aziz Yıldırım ve diğer sanıkların yeniden yargılanma taleplerinin kabul edildiği duyuruldu. 

  Görüş Bildir