Euro
10.1402
0.81%
Dolar
8.6468
1.42%
Altın
487.98
1.55%
Borsa
1.419
0.1%
Bitcoin
418.504
2.34%
27ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 27 C

  Hadise'nin ünlü şarkısı dizi oldu - Tıkla İzle

  'Aşk Kaç Beden Giyer?' bugünden itibaren her pazartesi ve perşembe günleri saat 21:00'da ekranlarda olacak
  • 15.10.2012 - 13:02
  Hadise'nin ünlü şarkısı dizi oldu - Tıkla İzle

  Hadise nin ünlü şarkısı dizi oldu - Tıkla İzle #1

  Genç ve modern insanın şehir yaşamı içinde yaşadıklarını eğlenceli bir dille anlatan "Aşk Kaç Beden Giyer?" bugünden itibaren her pazartesi ve perşembe günleri saat 21:00'da D-Smart 20. Kanal Max Smart ve Max Smart HD'de ekranlara gelecek. Dizinin yayınlanan teaserleri sanal medyada fırtınalar koparıyor.

  Aşk Kaç Beden Giyer D-SMART Dizi Teaser 1 Erotik

  Hadise nin ünlü şarkısı dizi oldu - Tıkla İzle #2

  HADİSE'NİN ÜNLÜ ŞARKISI

  D-Smart, 7'den 77'ye hitap eden, spor, eğlence, dizi, film, belgesel gibi geniş yelpazedeki içeriğine yerli yapım dizi ve programlar da ekleyerek zenginleştirmeye devam ediyor. Genç ve modern kitlenin şehir içindeki büyük yalnızlığını, kadın–erkek ilişkilerini güncel olaylar etrafında, mizahi bir kurguyla anlatan "Aşk Kaç Beden Giyer?" dizisi, D-Smart'ın Max Smart kanalında 15 Ekim'den itibaren D-Smart izleyicileriyle buluşacak. Hadise'nin sevilen ünlü şarkısından adını alan "Aşk Kaç Beden Giyer?"dizisinde gençlik dizilerinde yıldızı parlayan genç oyunculardan Koray Erkök , Elçin Sangu , Gözde Çetiner ve Adıhan Şentürk rol alıyor .

  Yapımcılığını Seray Sever ile Hatice Soysev'in üstlendiği, Serdar Oğuz' un yazdığı ve Cem Sürücü'nün yönettiği sitcom' da twitter / facebook / kişisel blog gibi dijital ortamlarda ' kendi' olabilen ama gerçek hayatta aradığını bulamayan, hayal kırıklıkları yaşayan aşk mağduru karakterlerin hayatlarına ayna tutuluyor.

  "Aşk Kaç Beden Giyer? " dizisinin ilk iki bölüm özetleri ise şöyle:

  1.Bölüm Özet "Twitine Yandım" – 15 Ekim Pazartesi: Yeni bir İstanbul sabahına uyanan Umut ve Nehir için her şey, tıpkı bir önceki gün gibi yerli yerindeydi. Ta ki Umut işinden kovulana, Nehir ise evinden çıkmak zorunda kalana dek! Umut, yaşadığı kötü sürprizi atlatmak için yakın arkadaşı Tarık'la kafa kafaya verirken, Nehir ise geçici bir süre için bütün zamanların en pozitif kadını Seda'nın yanına taşınır. Ama ikisini de daha büyük sürprizler beklemektedir.

  2.Bölüm Özet "Stefan'ın Suçu Ne?"  18 Ekim Perşembe: Tarık'ın kendisi için hazırladığı oyundan habersiz olan Umut, Nehir'le tanışmanın heyecanı içindedir. Nihayet bütçesine uygun bir ev bulmanın sevincini yaşayan Nehir ise, hayatının en büyük sürpriziyle karşılaşacaktır. Nazan'la tanışmayı beklerken karşısında bir anda Umut'u bulan Nehir, büyük bir şaşkınlık yaşar. Komik bir yanlış anlamayla başlayan gün, geceye dönerken yeni sürpriz, küçük bir sokakta kendilerini beklemektedir.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir