Petrol
96.06
-0.26%
Euro
18.5221
1.34%
Dolar
17.9305
0.18%
Altın
1.037
0.37%
Borsa
2819
0.00%
Bitcoin
432.236
2.87%
29ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 29 C
  Hürriyet yazarı Sarıgül'le dalga geçti

  Hürriyet yazarı Sarıgül'le dalga geçti

  Hürriyet Cumartesi eki yazarı Savaş Özbey, Mustafa Sarıgül'le dalga geçti: Başkanım sizde tüy dökücü de var mı
  • 10.03.2012 - 16:10

  Hürriyet yazarı Sarıgül le dalga geçti #1

  Şişli Belediyesi Basın Bürosu'ndan gelen bir mail karşısında şaşkına dönen Hürriyet Cumartesi yazarı Savaş Özbey, belediyeyi aradığında aldığı cevapla daha büyük şaşkınlık yaşadı.. Şişli Belediyesi Basın Bürosu'ndan gönderilen mail'de, Sarıgül'ün arkadaşının Türkiye'ye getirdiği kremlerin tanıtım yazısının, Özbey'in köşesinde yayınlanması ricası gerçekti. Bu ricayla dalga geçen Hürriyet yazarı; 'Başkanım sizde tüy dökücü de var mı' başlığıyla bir yazı yazdı.

  İşte o yazıs

  Haftaiçi Şişli Belediyesi'nden bir mail aldım: "Sayın ilgili, Obagi markasıyla ilgili metni ve görselleri sizinle paylaşıyoruz. Sayın Başkanın (Mustafa Sarıgül) ricası neticesinde köşenizde okuyucularınızla paylaşabilme imkanı bulabilirseniz çok seviniriz. Saygılarımızla, Şişli Belediyesi Basın Bürosu..."
  Okuduğuma inanamadığım için metni tekrar tekrar inceledim. Belli ki birisi Mustafa Sarıgül'ün adını kullanarak, çakma bir mail adresinden (sislibasın@gmail.com) milleti kekliyor. Koskoca Şişli Belediyesi kozmetik ticareti yapacak değil ya! Hemen ilgilileri uyarmak için belediyeyi aradım.

  ADRES DOĞRU

  Fakat basın bürosundan görüştüğüm hanım, adresin doğru olduğunu, mail'i de kendilerinin gönderdiğini söyledi: "Kremleri getirten kişi başkanın yakın arkadaşı. Başkan da bizden duyurusunu yapmamızı istedi."
  Madem öyle, reklamın iyisi-kötüsü olmaz, buyrun duyurdunuz kırışıklık geciktiren gençleşme kremi Obagi'yi... Tek bir kişisel sorum var Sayın Sarıgül'e: Başkan ya, bana da tüy dökücü krem lazım. Sizde ondan da var mı? Yakında getirtecek misiniz?


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir