Dolar
7.5555
0.1166%
Euro
8.9623
0.0938%
Altın
1950.56
0.3276%
Borsa
1111.96
0.117%
G. Altın
473.93
0.468%
Bitcoin
82990.94
0.4052%
21ºC
İstanbul
Çok bulutlu 21 C

  İşte Kötü Yol'un kahramanları - Tıkla İzle

  Orhan Kemal’in aynı adlı romanından uyarlanan “Kötü Yol”, ilk bölümüyle bu akşam Kanal D’de...
  • 26.07.2012 - 09:26
  İşte Kötü Yol'un kahramanları - Tıkla İzle

  İşte Kötü Yol un kahramanları - Tıkla İzle #1

  Dizi, abisi tarafından ağaya satılan, evlilik hayalleri kurduğu adamın da ihanetine uğrayınca Adana'dan İstanbul'a kaçan bir genç kızın hikayesini konu alıyor. İşte iddialı yapımın oyuncu kadrosu ve hayat verdikleri karakterler...

  FRAGMAN İÇİN TIKLAYIN..

  Kenan Dinçaslan (Cansel Elçin)

  Doğma büyüme Adanalı, deli dolu, aklına eseni yapan, risk almayı seven, biraz hırçın, biraz isyancı, cesur, yakışıklı, 30 yaşlarında bir adam... Film prodüktörü. Prodüktör dediysek, aslında ikinci filmini çekmeye başlamış bir sinema heveslisi desek daha doğru...

  Nuran (Şükran Ovalı)

  Nuran, 20'li yaşların ortasında, çok güzel bir kız. Biraz çocuksu, daha çok da sanki güzelliğinden yüzde yüz emin... Abisinden, annesinden gizli görüştüğü Reşat'la evlenmek niyetinde... Ama o bu ilişkiyi bir an önce resmileştirmek istese de Reşat her seferinde konuyu geçiştiriyor. Henüz asıl yüzünü görmediği Reşat'a saf, temiz bir aşkla bağlı...

  Reşat (İlker Aksum)

  30'lu yaşlarında, Clark Gable ile Ayhan Işık karışımı bir yakışıklı... İnce bıyıklı, tatlı dilli, güzel yüzlü bir adam... Nuran'ın sevgilisi. Müteahhit Nuri Bey'in yanında şoförlük yapıyor ve patronunun karısıyla da gizli gizli görüşüyor. İstanbullu... Şeytan tüyü var denilen tipte bir adam, çapkınlık işleri her zaman "kendiliğinden" oluyor, fazladan çaba göstermesine gerek kalmıyor. Kadınları çeken bir mıknatıs gibi!

  Leman (Ezgi Mola)

  Leman Aksular, Kenan'ın nişanlısı... 30'lu yaşlarında seksi bir aktrist. Üç-dört sene öncesine kadar Türkiye'nin Marilyn Monroe'su olma yolunda ilerleyen bir oyuncuyken, hatta ilk filmi gişe rekorları kırmışken, sonradan çektiği üç film tam bir fiyaskoyla sonuçlanmış ve başarısının sadece bir tesadüf olduğu ortaya çıkmış. Çünkü Leman Aksular zerre kadar oyunculuk yeteneği olmayan, bu vakte kadar güzelliği ve seksiliğiyle idare etmiş zavallı bir kadın!

  Ayşe (Nergis Çorakçı)

  Nuran'ın annesi... 50'li yaşlarında. Göz göz kiraya verilmiş ufacık evlerin çevrelediği avluda, kocaman bakır leğeninin başında, çevresine sabun köpükleri saça saça çamaşır yıkıyor genelde. Kocası 15 sene önce ansızın çekip gitmiş. Oğlu İhsan, kızları Nuran ve Canan'la bir başına kalmış, hem analık hem de babalık yapmış onlara. Ama çocuklar büyüdükçe dertleri de büyümüş. Tıpkı oğlu İhsan gibi o da Nuran günün birinde kötü yola düşer diye korkuyor.

  Bedia (Nursel Köse)

  38 yaşlarında, müteahhit Nuri Bey'in karısı, aynı zamanda Reşat'ın aşığı... Nuran'ı seviyor, ona sinema dergileri veriyor, İstanbul sosyetesinden, oyuncuların yaşamlarından son havadisleri anlatıyor. Hatta onu İstanbul'a gitmesi, artist olması konusunda teşvik ediyor.

  İhsan (Ferit Kaya)

  Nuran'ın işsiz ağabeyi. Ayrıca sıtma hastası... Irgatlık, marabalık, ne iş olsa yapar, çalışır çalışmasına ama, sıtma nöbetleri izin vermez. O da mecburen anasının eline bakar. Çok dokunur bu durum ona fakat yapabileceği bir şey yoktur. Nuran'ın tembelliğini, vurdumduymazlığını, artist olma hayallerine dalarak orda burada gezişini iyiden iyiye dert edinir. Ona kalsa Nuran'ı çoktan evlendirecektir. Evlendirecektir ama bedavaya değil!

  Sulhi Baba (Ali Erkazan)

  50 yaşlarında, Yeşilçam'ın emektar prodüksiyon amirlerinden... Sinekten yağ çıkarmasıyla bilinir. Son bir senedir Kenan'ın yanında takılmaktadır. Onun hem müessese müdürü, hem prodüksiyon amiri, hem de her işini gören sağ kolu olmuştur.

  Bedir Ağa (Cengiz Sezici)

  Adanalı toprak ağasıdır, 50 yaşlarındadır. Nuran'da gözü vardır.

  Canan (Gökçe Akyıldız)

  Nuran ve İhsan'ın kız kardeşidir. 15-16 yaşlarındadır. Nuran'dan üç yaş küçük olan Canan'ı annesi okula göndermiş, en azından onu kurtarmıştır.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir