Euro
10.4288
1.16%
Dolar
8.8674
1.2%
Altın
499.22
1.7%
Borsa
1.385
-1.2%
Bitcoin
380.404
1.81%
19ºC
İstanbul
Açık 19 C
  İstiklal Marşı'na THY yorumu-Video

  İstiklal Marşı'na THY yorumu-Video

  Türk Hava Yolları'ndan İstiklal Marşlı reklam filmi..
  • 03.10.2012 - 20:57

  İstiklal Marşı na THY yorumu-Video #1

  91 ülkeyle "En fazla ülkeye uçan hava yolu şirketi" unvanını yeni reklam filmiyle kutlayan THY, İstiklal Marşı'nı farklı enstrümanlarla dünyaya duyurdu

   

  KIRILMASI ZOR BİR REKOR

  Türk Hava Yolları, 91 ülkeye uçuş gerçekleştirerek kırılması zor bir rekora imza attı. Dünyada en fazla ülkeye uçan hava yolu olduklarını söyleyen THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, "Son olarak listeye Moritanya'yı ekledik ve dünyanın hemen hemen yarısına ulaştık" dedi.

  "İSTİKLAL MARŞIMIZI DÜNYAYA DİNLETMEK İSTEDİK"

  5 kıtadaki 91 ülkedeki destinasyon sayısının 204'e ulaştığını anlatan Topçu, "Bununla ilgili bir reklam filmi hazırlamaya karar verdik. Dünyanın farklı coğrafyalarından farklı kültürleri barındıran enstrümanlarıyla İstiklal Marşımızı dünyaya dinlettirmek istedik" diye konuştu.

  THY'NİN YENİ REKLAM FİLMİ İÇİN TIKLAYIN

  İstiklal Marşı na THY yorumu-Video #2

  Çin'den Brezilya'ya, Arap çöllerinden Hindistan sokaklarına kadar yerel müzik aletleriyle seslendirilen İstiklal Marşı'nın çalındığı yeni reklam filminin büyük ilgi gördüğünü ve duygusal anlar yaşattığını vurgulayan Topçu, "Bu film bizim uluslar arası bir marka olduğumuzu, farklı kültürleri barındırdığımızı milli gurur olduğumuzu simgeliyor" dedi.

  "DÜNYADA UÇULMADIK YER BIRAKMAYACAĞIZ"

  Topçu, 88 ülkeyle kendilerini Fransız Air France'ın takip ettiğini kaydederek, "Bu yıl sonuna kadar 10-12 yeni destinasyonu daha ekleyerek kapatmak istiyoruz. Dünyada uçulmadık yer bırakmamak istiyoruz" diye konuştu.

   

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir