Euro
15.2716
0.84%
Dolar
13.4717
0.71%
Altın
793.5920
0.46%
Borsa
2,011.16
-0.15%
Bitcoin
498.859
-5.86%
2ºC
İstanbul
Yoğun kar 2 C

  İzdivaçta gelin adayı damat adayından hamile kaldı

  Zuhal Topal'ın sunumuyla ekrana gelen izdivaç programında gelin adayı Selin'in talip olduğu Timuçin'den hamile kaldığı konuşuluyor.
  • 12.04.2016 - 08:49
  İzdivaçta gelin adayı damat adayından hamile kaldı

  Zuhal Topal'ın sunumuyla ekrana gelen izdivaç programıyla ilgili skandalların ardı arkası kesilmiyor. Ancak ortaya atılan son iddia yenilir yutulur cinsten değil. Sabah gazetesinde yer alan habere göre; programdaki damat adaylarından Timuçin ile kendisine talip olan Selin arasında duygusal bir yakınlaşma oldu. Bu birliktelik sonucu hamile kalan Selin, bu şekilde programda taliplerini aratılmaya devam edildi.

  İzdivaçta gelin adayı damat adayından hamile kaldı #1

  PROGRAM YETKİLİLERİNE SÖYLEDİ AMA...

  Eylül ayında Timuçin ve Selin kararlarının olumlu olduğunu söyleyerek programdan ayrılmıştı. Sonrasında Selin, Timuçin ile devam edemeyeceğini ve ayrılık kararı aldıklarını açıklayarak, taliplerini aramaya devam etti. Ancak karar anı süresince ekrandan ayrılan çift bir bebek bekliyordu. Yani Selin hamile olduğunu program yetkililerine söylediği halde bu konunun üstü örtülerek taliplerini aramaya devam ettirildi. Her hafta salı günü ödeme almak için kanala uğrayan Selin'in son hali görenleri şaşırttı.

  "BANA FACEBOOK'TAN MESAJ GÖNDERDİ"

  Selin'i hamile bıraktığı öne sürülen Timuçin konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: "Ben programda taliplerimi arıyordum. Selin bana Facebook'tan mesaj gönderdi. Tanıştık. Dışarıda kahve içtik ve 22 Eylül tarihinde Selin bana talip olarak programa geldi. Kararımız olumluydu. Dışarıda görüştüğümüzü canlı yayında söyleyerek, bizi programdan gönderdiler. Halbuki yetkililer bizim dışarda görüştüğümüzü 22 Eylül tarihinde de Selin'in bana talip olarak geleceğini biliyordu.

  İzdivaçta gelin adayı damat adayından hamile kaldı #2

  DUYGUSAL YAKINLAŞMAMIZ OLDU, HAMİLE KALDI

  Selin ile beraber Gaziantep'e gittik. Ben kendisine aşıktım. Oda bana. Duygusal bir yakınlaşmamız oldu. Daha sonra Selin'e para verdiler ve programda devam etmesini istediler. Biz ayrıldık. Sonra öğrendim ki, Selin hamileymiş. Yanında olmak istedim, evladımı sahiplenmek istedim. Ama izin vermediler. Selin güzel ve alımlı olduğu için programda tutmak istediler. Loca adayları ve Zuhal Topal ekibi Selin'in hamile olduğunu biliyordu.

  İZLEYİCİDEN GİZLEYİP YAYINA ÇIKARDILAR

  Selin 3 aylık hamileydi ve hala taliplerini aramak için programda tutuluyordu. Artık karnı çıkacağı için daha fazla yayına çıkaramadılar. Para vermeye devam ettiler. Zuhal Topal hamile kadını 3 ay boyunca, izleyiciden gizleyerek yayına çıkardı. Şuan Selin 7 aylık hamile ve doğuma çok az kaldı. Bebeğin adı Çınar olacakmış. Zuhal Topal ve ekibi sayesinde ben o günden sonra Selin'i hiç göremedim. Onları sadece Allah'a havale ediyorum."


  Görüş Bildir