Petrol
94.61
-2.05%
Euro
18.2148
-0.25%
Dolar
18.1108
0.18%
Altın
1.018
-0.26%
Borsa
3021
0.00%
Bitcoin
390.318
-8.65%
28ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 28 C
  Karadayı'da Belgin, Mahir'e aşkını ilan etti

  Karadayı'da Belgin, Mahir'e aşkını ilan etti

  Dün akşam izleyiciyle buluşan Karadayı'da, Belgin'in Mahir'e olan aşkını ilan ettiği anlar ve Feride'nin kıskançlık krizi izleyenleri ekrana kilitledi.
  • 03.02.2015 - 09:54

  feride

  ATV'nin sevilen dizisi Karadayı, dün akşam heyecanlı sahneleriyle izleyenleri ekrana kilitledi. Entrikaların ardı ardına sıralandığı bölümde dizinin 'kötü kadın'ı Belgin'in itiraf gibi sözleri dikkat çekti.

  AŞKINI BELLİ ETTİ

  Karadayı'yı bir börekçiye çağıran Belgin, burada aşkını belli etti. Cam kenarına oturan Belgin ve Mahir çiftini gören Feride ise şoke oldu.

  FERİDE KISKANÇLIK KRİZİNE GİRDİ

  Kendisini neden çağırdığını soran Mahir'e cevap vermeyen Belgin, Mahir'in gideceğini anlayınca niyetini belli ederek "Tabiiki sana söyleyeceklerim var. Çok gerginsin böyle ömür geçmez. Bu kadar ciddiyet adamı öldürür. Ben seni börek yemeye çağıramaz mıyım? Sen bekarsın ben bekarım genciz de çok şükür." dedi ve Mahir'e yemesi için börek uzattı. Olanları uzaktan seyreden Feride ise kıskançlık krizi geçirdi.

  TURGUT'A TEBRİK ÖPÜCÜĞÜ

  Mahir'in ilanı aşkına karşılık vermemesine sinirlenen Belgin, yeni planlar peşine düştü. Ölü olarak bilinen savcı Turgut'un kendini Korkut olarak tanıtması ve bunu ispat etmesi üzerine Turgut'la işbirliği yapan Belgin, bu başarısından dolayı Turgut'u tebrik ederek öptü.

  Mahir Belgin'e olan aşkını belli eder -KARADAYI

  Belgin Turgut'u öptü - Karadayı İZLE


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir