Petrol
97.59
0.20%
Euro
18.568
0.83%
Dolar
17.9617
0.52%
Altın
1.031
0.16%
Borsa
2856
0.94%
Bitcoin
440.713
5.49%
24ºC
İstanbul
Bulutlu 24 C

  Karagül için geriye sayım başladı - Tıkla İzle

  Avşar Film'in yeni dizisi Karagül'ün kanalı belli oldu.
  • 15.03.2013 - 11:55
  Karagül için geriye sayım başladı - Tıkla İzle

  Karagül için geriye sayım başladı - Tıkla İzle #1

  Mart ayında Fox'ta ekrana gelecek olan Karagül, sürükleyici öyküsünün yanısıra Halfeti'nin büyüleyici atmosferiyle dikkat çekiyor. Karagül dizisi adını da yine bu kendine has toprakların kendine has bir özelliğinden alıyor. Dünya'da sadece Halfeti'de yetişen karagül, kesilip başka yere götürüldüğünde rengini değiştiriyor. Halfeti'nin karagül sırrı gibi başka sırları da barındırdığı yeni dizinin senaryosu Eylem Canpolat ile Sema Ergenekon ikilisine ait.

  Karagül ilk Tanıtım Fragmanı (HD)

  Karagül için geriye sayım başladı - Tıkla İzle #2

  DİZİNİN KONUSU

  Avşar Film'in yapımcılığını üstlendiği filmin yönetmeni ise Murat Saraçoğlu. Dizide doğulu zengin bir ailenin oğlu olan Murat( Özcan Deniz) İstanbul'da Ebruyla (Ece Uslu) evlenecek ve daha sonra beklenmedik bir şekilde iflas ederek bu durumu herkesten saklayacak. Murat'ın( Özcan Deniz)ardından Urfa'ya giden Ebru (Ece Uslu) hem iflasın getirdikleriyle savaşıp hem de geçmişin sırlarıyla yüzleşmek zorunda kalacak.

  ÖZCAN DENİZ'iN ZOR ANLARI

  Karagül çekimleri sırasında Özcan Deniz, oldukça soğuk bir havada denize gimek zorunda kaldı. Özcan Deniz, bu zor çekimlerin başarıyla tamamlanması için tüm olumsuz hava şartlarına rağmen çekimlere kesintisiz devam etti. Dalgıçların da hazır bulunduğu çekim sırasında Özcan Deniz, sahnenin gereğine uygun olarak son derece zor şartlar altında çalışarak aktörlüğün gözüktüğü kadar kolay olmadığını bir kez daha gösteren isimlerden oldu.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir