Euro
15.2790
-0.06%
Dolar
13.5710
-0.14%
Altın
795.0740
0.06%
Borsa
1951
0.31%
Bitcoin
507.709
0.63%
-1ºC
İstanbul
Hafif kar -1 C

  Kayıp Şehir'de heyecan dorukta - Video

  İrfan Ethem’in adamlarından kurtulabilecek mi?
  • 02.11.2012 - 10:53
  Kayıp Şehir'de heyecan dorukta - Video

  Kayıp Şehir de heyecan dorukta - Video #1

  Ethem'in adamları tarafından kıstırılan İrfan, kendini kurtarmaya çalışırken, hiç ummadığı birinden yardım gelir. İrfan, bu seferlik paçayı kurtarsa da, Ethem'in adamlarının yakın takibindedir. Zeynep'in ailesi tarafından hırsızlıkla suçlanan İsmail büyük hayal kırıklığı içindedir. Zeynep'in hiçbir aramasına yanıt vermez.

  İRFAN KENDİNİ AFFETTİREBİLECEK Mİ?

  Büyük bir hata yaptığını anlayan Zeynep ise her ay hesabına düzenli olarak 10 bin TL yatırılan kişinin kim olduğunu ortaya çıkarmak üzere harekete geçer. Son zamanlarda çok değişen ve çetelerle gezen Sadık'ı yola getirmek için Meryem onu Elmas'ın oğlu Murat'ın çalıştığı tamircide işe sokar. Sadık bu durumdan hiç hoşnut değildir. Üstelik Apaçiler de onun peşini bırakmaya niyetli değillerdir. Ethem'in, İrfan'ın peşinde olduğunu anlayan Güntekin, onunla konuşmaya gider. Söylediklerinden bin pişman olan İrfan, Aysel'e kendini affettirmeye çalışır.

  ETHEM'İN YENİ TAKTİĞİ

  Fakat bu hiç kolay değildir. Onu yumuşatmak için aklına bir fikir gelir. Kadir ile durumu yanlış anlaşılan Zehra'yı istemeye geleceklerdir. Bu durumu Zehra'dan öğrenen Kadir, babası ile konuşmaya gider. İrfan'ların karşılaşacağı takım belli olmuştur. Ethem'in takımı ile maç yapacaklardır. Ethem ise İrfan'ı yok edecek başka bir yol bulur.

  Kayıp Şehir'in 7. bölüm 1. fragmanı

  Kayıp Şehir de heyecan dorukta - Video #2

  Kayıp Şehir'in 7. bölüm 2. fragmanı

  Kayıp Şehir de heyecan dorukta - Video #3


  Görüş Bildir