Petrol
93.7
0.05%
Euro
18.2677
-0.05%
Dolar
17.9612
0.07%
Altın
1.018
0.11%
Borsa
298
0.00%
Bitcoin
425.922
-1.20%
31ºC
İstanbul
Güneşli 31 C

  Kerim kaçıyor Fatmagül kovalıyor – İzle

  Kanal D'nin sevilen dizisi Fatmagül'ün Suçu Ne'de roller değişti...
  • 21.10.2011 - 03:38
  Kerim kaçıyor Fatmagül kovalıyor – İzle

  Kerim kaçıyor Fatmagül kovalıyor – İzle #1

  Fatmagül'ün Suçu Ne'nin dün geceki bölümünde ilginç gelişmeler yaşandı.

  Kerim ile Fatmagül arasında gelgitlerin yaşandığı bölümde, Kerim Fatmagül'e "seni azad ediyorum" diyerek ayrılmak istediğini söyledi. Önceki bölümde bir tartışma yüzünden aralarına soğukluk giren ikili Kerim'in bu talebiyle ayrılmanın eşiğine geldi.

  FATMAGÜL AYRILMAK İSTEMEDİ

  Kerim'in bu talebi karşısında şaşkına dönen Fatmagül ise geçmişte yaşananları unutarak yeni Kerim'le yeni bir sayfa açmak istediğini söyledi. Fatmagül ayrılmak istemediğini defalarca tekrar etti. Kerim büyük bir şaşkınlık yaşadı.

  DİZİNİN TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

  KERİM İŞE BAŞLADI

  Fahrettin Bey, oğlu Kerim'in daha önce çalıştığı demir atölyesine gitti ve oğlunu tekrar işe almasını ve kendisini iş yönünden ihya edeceğini söyledi. Bu konuşmanın da aralarında kalmasını rica etti ve Kerim ertesi gün eski işine geri döndü.

  YAŞARANLAR'A ŞANTAJ

  Yaşaranlar'ın Turaner Bey'i tuzağa düşürmek için kullandıkları Yasemin tüm konuşmaları ve anlaşmalarının olduğu ses kayıtları ve CD'leri Yaşaranlar'a gönderdi ve şantaj yaptı. CD'leri alan ve kasaya koyan Perihan, Reşat'ı Fatmagül'le uğraşmaya devam ederse, kayıtları ortaya çıkartmakla tehdit etti.

   


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir