Euro
10.3995
0.86%
Dolar
8.7038
0.74%
Altın
496.67
0.49%
Borsa
1.411
0.6%
Bitcoin
303.411
5.13%
26ºC
İstanbul
Açık 26 C

  Kılıçdaroğlu'nun Hilal Cebeci kadar ratingi yok

  Yeni Şafak yazarı Salih Tuna: "Kemal Kılıçdaroğlu'nun Hilal Cebeci kadar ratingi yok"
  • 06.06.2012 - 08:41
  Kılıçdaroğlu'nun Hilal Cebeci kadar ratingi yok

  Kılıçdaroğlu nun Hilal Cebeci kadar ratingi yok #1

  TGRT Haber ekranlarında yayınlanan 'Asıl Mesele' programına CHP milletvekili Gürsel Tekin, gazeteci Barış Yarkadaş ve Yenişafak yazarı Salih Tuna konuk oldu. Gürsel Tekin'in gündeme dair açıklamalar yaptığı programa, Salih Tuna'nın sözleri damga vurdu.

  Kılıçdaroğlu'nun CHP Genel Başkanı olduğu günlerde medyadan büyük bir ilgi gördüğünü hatırlatan Tuna, artık bu ilginin azaldığını anlatmak isterken yapmış olduğu kıyaslama Kılıçdaroğlu'nu kızdıracak. 

  HİLAL CEBECİ KADAR REYTİNGİ YOK

  "Kemal Kılıçdaroğlu'nun Hilal Cebeci kadar reytingi yok" diyen Salih Tuna "Biz köşe yazarı olarak bir şekilde kendi reytingimizi çok iyi ölçebiliyoruz. İçinde Kemal Kılıçdaroğlu, Gandi Kemali, Gandi geçen bir yazı büyük ilgi görüyordu. Bütün köşe yazarları için böyleydi, çok okunuyordu. Bakın şu anda ise net şekilde söylüyorum ki Kemal Kılıçdaroğlu'nun Hilal Cebeci kadar reytingi yok. Herhangi bir magazin figürü kadar reytingi yok. Bütün bu poizitif enerjinin nasıl yok olduğunun cevabı verilmeden CHP'nin nasıl umut olacağı anlaşılamaz." ifadelerini kullandı.

  HABERİN VİDEOSU HAZIRLANIYOR!..

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir