Petrol
81.35
-2.82%
Euro
19.298
-0.56%
Dolar
18.623
-0.06%
Altın
1.048
-0.34%
Borsa
4874
0.00%
Bitcoin
308.880
-2.15%
9ºC
İstanbul
Çok bulutlu 9 C
  Kuzey Güney'de işler sarpa sardı

  Kuzey Güney'de işler sarpa sardı

  Banu'nun Burak'ın kardeşi olduğunu itiraf etmesi akıllara ensest ilişki mi yaşandı sorularını getirdi.
  • 21.05.2012 - 14:25

  Kuzey Güney de işler sarpa sardı #1

  ENSONHABER.com / DETAY HABER Kanal D ekranlarının ilgiyle takip edilen dizilerinden Kuzey Güney'de çarpıcı bir gerçek gün yüzüne çıktı.

  BANU'NUN KRİZLERİNİN NEDENİ

  Dizide Bade İşçil'in canlandırmış olduğu Banu karakteri, geçmiş bölümlerde geçirdiği sinir krizleri ile izleyicilerin belleklerinde yer etti. Bu zamana kadar bu krizlerin nedeni ile ilgili dizide herhangi bir detaya yer verilmedi. Ancak son 2 bölümdür diziye dahil olan Burak karakterinin gelişi ilginç bir gerçeği gün yüzüne çıkardı.

  BANU'NUN İTİRAFI HERKESİ ŞAŞIRTTI

  BİLMEDEN ENSEST İLİŞKİ

  Banu'nun, dizinin geçen haftaki bölümünde diziye yeni dahil olan Burak karakterinin kardeşi olduğunu itiraf etmesi, olayları bambaşka bir boyuta taşıdı. Banu'nun geçirmiş olduğu krizlere neden olarak geçmiş dönemde sevgilisi olan Burak ile birliktelik yaşaması ve bu gerçeği sonradan öğrenmesi gösterildi.

  Şimdi diziyi takip edenler yeni bir ensest skandalı mı yaşandı sorusunu soruyor.

  DİZİYE BAHÇIVAN DOPİNGİ

  Dizide hikaye şöyle gelişiyor; Banu'nun babası evde hizmetçiyle yalnız kaldığında birliktelik yaşıyor. Bu birliktelikten dünyaya gelen Burak, ailenin diğer bireylerinden gizleniyor. Bahçıvanın oğlu olarak büyüyen Burak ile patronun genç ve güzel kızı Banu aşk yaşamaya başlıyor. Daha sonra bu gerçeği öğrenen Banu, psikolojik sorunlar yaşamaya başlıyor.

  DİZİNİN YENİ BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN


  Görüş Bildir