Euro
15.1502
-0.79%
Dolar
13.3969
-0.56%
Altın
793.51
-0.01%
Borsa
1941
-3.50%
Bitcoin
465.465
-5.29%
2ºC
İstanbul
Çok bulutlu 2 C

  Melisa'ya bir darbe de Rahşan Gülşan'dan

  Sen hayatını açarsan tartışan çok olur.
  • 17.08.2012 - 10:31
  Melisa'ya bir darbe de Rahşan Gülşan'dan

  Melisa ya bir darbe de Rahşan Gülşan dan #1

  Sibel Can'ın kızı Melisa 'nın babası Hakan Ural'la asansörde öpüşürken çekip Facebook 'a koyduğu resim bir kaç gündür magazin basınını oldukça meşgul ediyor. Kimi yazarların eleştirdiği, kimi yazarlarınsa "normal" karşıladığı resme özellikle halktan oldukça yoğun bir tepki geldi.

  Habertürk yazarı Rahşam Gülşan ise bu konuda Melisa'yı ve fotoğrafı eleştirenlere kızan Sibel Can'ı eleştirdi. gülşan: "Sen hayatını açarsan tartışan çok olur" dedi.

  İşte Rahşan Gülşan'ın o yazısı:

  BUNU TARTIŞMAK BİZE DÜŞMEZ

  Birkaç gündür tartışılan bir magazinsel fotoğraf var. Hakan Ural’ın, kızı Melisa’yı dudağından öptüğü fotoğraf. İnsanları ikiye bölmüş durumda. Kimisi “Olmaz böyle şey” diyor. Kimisi de “Niyet önemli” diyor. Ben kendi adıma, bir babanın kızına sevgi gösterme biçimini tartışmanın bize düşmeyeceğini düşünüyorum. O fotoğrafı görünce aklına önce kötü kötü şeyler gelenlerin büyüdüğü tabu dolu ülkede yetiştik hepimiz.

  KENDİNE BATIR

  Babasıyla öpüşmeye çok düşkün bir kız çocuğu olduğum için biliyorum, Hakan Ural’ın içinde en küçük bir kötülük yoktur o pozda. Ancak Sibel Can’ın dün yaptığı açıklamaya itirazım var. Sibel Can, bu fotoğrafa yapılan yorumların kızını çok üzdüğünü ve yavrusunun ülkeyi terk etmeyi düşündüğünü anlatıp insanların acımasızlığından yakınmış. Bence bu konuda haksız. Çünkü o fotoğraf magazin muhabirleri tarafından gizlice çekilmedi. Fotoğrafı bizzat Melisa kendi eliyle paylaştı. Sibel Can bu konuda yorum yapanları suçlamaktan çok kendi kızına bu kadar yıl ne kadar büyük şöhrete sahip bir annenin ve babanın kızı olduğunu ve her hareketine özen göstermesi gerektiğini anlatamamış olmasına üzülmesi gerekir. Evet internet âlemlerinde bu fotoğrafla ilgili yapılan ve eleştiri sınırlarını çok aşan korkunç yorumlar yaptı insanlar. Bunlara da tek tek dava açmalı. Ama çuvaldızı kendine batırmayı da ihmal etmemeli. Özelini bu kadar paylaşırsan, tartışmaya da açmış olursun!


  Görüş Bildir