Dolar
7.8149
0.0281%
Euro
9.2577
-0.069%
Altın
1913.48
-0.5788%
Borsa
1211.51
0%
G. Altın
481.016
-0.511%
Bitcoin
99584.18
-0.306%
18ºC
İstanbul
Açık 18 C

  Müge Anlı kaç yaşında? Müge Anlı hangi okul mezunu? Evli mi?

  Dobralığı ve yorumlarıyla ekranların çok konuşulan isimlerinden Müge Anlı'nın hayatı ile ilgili merak edilenler...
  • Haber Merkezi
  • 08.10.2020 - 15:03
  Müge Anlı kaç yaşında? Müge Anlı hangi okul mezunu? Evli mi?

  ATV'nin çok izlenen fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert.'in sunucusu MMüge Anlı, Türkiye gündeminin nabzını tutmayı başarıyor. Gündüz kuşağının başarılı isimlerden biri olan Müge Anlı'nın hayatı merak konusu oluyor.

  Müge Anlı kaç yaşında? Müge Anlı hangi okul mezunu? Evli mi? #1

  MÜGE ANLI EĞİTİM HAYATI

  Müge Anlı, 19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı.

  Müge Anlı kaç yaşında? Müge Anlı hangi okul mezunu? Evli mi? #2

  MÜGE ANLI KARİYERİ

  Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yapmıştır. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Düdek Cenk Eren'le FOX'ta, Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etmiştir.Dobra Dobra'daki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp tam anlamıyla sunuculuğa geçti; atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı.

  Müge Anlı kaç yaşında? Müge Anlı hangi okul mezunu? Evli mi? #3

  Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin hâlâ bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaktadır.Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu.Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

  Müge Anlı kaç yaşında? Müge Anlı hangi okul mezunu? Evli mi? #4

  MÜGE ANLI EVLİ Mİ?

  Müge Anlı, 1993 yılında gazeteci Burhan Akdağ ile evlendi. Çiftin 15 yıl süren evlilikleri 2008 yılında sona erdi. Müge Anlı'nın evliliğinden 2002 doğumlu Lidya Müge ismini verdiği bir kızı var. Müge Anlı’nın basından uzak tuttuğu kızı Lidya Müge Akdağ, Müge Anlı ile Tatlı Sert programına gönderdiği mektupla konuşulmuştu. Kızından gelen mektupla duygusal anlar yaşayan Müge Anlı, 'ben böyle bir çocuk yetiştirdiğim için rabbime şükrediyorum' açıklamasında bulunmuştu.

  Görüş Bildir