Euro
15.3511
0.72%
Dolar
13.5999
0.91%
Altın
803.5270
0.30%
Borsa
1954
0.47%
Bitcoin
526.414
5.66%
-0ºC
İstanbul
Çok bulutlu -0 C

  Muhteşem Yüzyıl'da muhteşem sürpriz

  Milliyet gazetesi yazarı Ali Eyüboğlu, izlenme rekorları kıran dizi Muhteşem Yüzyıl'da yeni sezon sürprizini yazdı.
  • 09.08.2012 - 09:25
  Muhteşem Yüzyıl'da muhteşem sürpriz

  Muhteşem Yüzyıl da muhteşem sürpriz #1

  Milliyet gazetesi yazarı Ali Eyüboğlu , izlenme rekorları kıran dizi Muhteşem Yüzyıl'da yeni sezon sürprizini yazdı. Yeni sezonda Ozan Güven 'in yapım şirketi ile anlaşma sağladığını yazan Eyüboğlu, Güven'in Pargalı 'nın sonunu getireceğini de söyledi.

  Eyüboğlu'nun o yazısı:

  OZAN GÜVEN PARGALI'NIN SONUNU GETİRECEK

  Ozan Güven, ‘ Muhteşem Yüzyıl’ ın yeni bölümlerinde oynamak için önceki gün yapım şirketi Tim’s’le anlaşma imzaladı. ‘İbrahim Paşa’nın kim tarafından öldürüldüğüne dair çeşitli rivayetler var, ama şu kadarını söyleyeyim. Ozan Güven ’in canlandıracağı rol, ‘ Pargalı ’nın sonunu getirecek kişi olacak. ‘ Muhteşem Yüzyıll’, sadece yüksek reytingiyle değil, senaryosu, oyuncu kadrosu, kostümleri, takıları ve dekoruyla da dikkat çeken bir dizi.

  OSMANLI KIYAM MUHTEŞEM YÜZYIL'A RAKİP BİLE OLAMADI

  ‘Muhteşem Yüzyıl ’ başladığında ‘Osmanlı’ dönemini ekrana taşıyan başka bir dizi olmadığı için rakipsizdi. Çok geçmeden TRT 1, ‘Son Osmanlı Kıyam’ı ekrana getirdi. Ancak arada dağlar kadar fark vardı ve o yüzden ‘Son Osmanlı Kıyam’, ‘Muhteşem Yüzyıl’a rakip bile olamadı.

  MUHTEŞEM YÜZYIL'IN RAKİPSİZLİĞİ SONA ERİYOR

  Bugüne kadar olduğu gibi ‘Muhteşem Yüzyıl’ bundan böyle de rakipsiz mi geçirecek ekran serüvenini? Sanmıyorum. Çünkü ‘ Muhteşem Yüzyıl ’ı Star’a kaptıran Show TV, sinemada tüm zamanların gişe rekorunu kıran ‘Fetih 1453’ filminin dizi versiyonunu getirecek bu yayın döneminde ekrana. Dün Medyapım’ın ortağı Fatih Aksoy’la birlikte ‘Fetih’ için hazırlanan platoyu gezdik. Senaryosunu bilemem, ama dekor müthiş. Bu konuyu çok özel fotoğraflarıyla cumartesi günü Milliyet Televizyon’da yazacağım.

  NEBAHAT ÇEHRE'SİZ BAŞLAYACAK

  Bugün ‘Muhteşem Yüzyıl’ı gündeme taşıma sebebime gelince. ‘Muhteşem Yüzyıl’, yeni yayın dönemine Nebahat Çehre’siz başlayacak. Çünkü Çehre’nin canlandırdığı ‘Valide Sultan’ sizlere ömür. Nebahat Çehre’nin ayrıldığı ‘Muhteşem Yüzyıl’ın ekibine genç kuşağın çok ünlü bir ismi katıldı. Ozan Güven, ‘Muhteşem Yüzyıl’ın yeni bölümlerinde oynamak için önceki gün yapım şirketi Tim’s’le anlaşma imzaladı. Peki Ozan Güven, kimi oynayacak dizide? ‘İbrahim Paşa’nın yani ‘Pargalı’ için ne deniyor? ‘Yaşarken ‘Makbul’, öldükten sonra ‘Maktul’ olarak anılan Paşa.’ ‘İbrahim Paşa’nın kim tarafından öldürüldüğüne dair çeşitli rivayetler var, ama şu kadarını söyleyeyim. Ozan Güven’in canlandıracağı karakter, ‘Pargalı’nın sonunu getirecek kişi olacak. Güven ‘Muhteşem Yüzyıl’dan 25 bin TL alacak.


  Görüş Bildir