Euro
15.2038
-0.18%
Dolar
13.6239
-0.19%
Altın
787.6700
-0.05%
Borsa
1998
2.38%
Bitcoin
514.580
3.31%
1ºC
İstanbul
Açık 1 C
  Müjde Ar'dan çarpıcı siyasi analizler

  Müjde Ar'dan çarpıcı siyasi analizler

  Ünlü oyuncu, katıldığı programda AK Parti'yi eleştirdi, gönlündeki cumhurbaşkanı adayını açıkladı..
  • 05.10.2012 - 09:14

  Müjde Ar dan çarpıcı siyasi analizler #1

  CNN Türk'te yayınlanan Enver Aysever'in hazırladığı " Aykırı Sorular" programına katılan Müjde Ar, AK Parti'nin toplumu "onlar ve bunlar" olarak ikiye ayırdığını söyledi.

  MÜJDE AR: AKP TOPLUMU İKİYE BÖLDÜ

  Müjde Ar dan çarpıcı siyasi analizler #2

  Müjde Ar katıldığı programda kötü haber almaktan artık korkar halde yaşadığını, AK Parti'nin toplumu çok sert çizgilerle ikiye böldüğünü söyledi. Ar ''Toplum onlar ve bunlar diye ikiye ayrıldı, bunu AKP yaptı. Çok keskin hatlarla giderek bunun üstünü çizmeye çalışıyor. Sürekli biz ve bunlar.'' dedi

  ''BEN BUNLAR TARAFINDAYIM''

  Aysever'in "Siz hangi taraftasınız?" sorusu üzerine Müjde Ar ''Ben bunlar tarafındayım'' dedi. Ar, "Bunlar" dediği insanları ise şu şekilde açıkladı ''Bunlar kürtaj yasağına karşı olanlar, kendileri gibi düşünmeyenler, yeteri kadar müslüman bulmadıkları.. Bu çok geniş bir "öteki" tarifi'' diye açıkladı.

  "GÖNLÜMDEKİ CUMHURBAŞKANI ADAYI..."

  Müjde Ar, toplumun ve özellikle de sanatçıların konuşmaktan korkar hale geldiğini söyledi. Ar, gönlündeki cumhurbaşkanı adayının Yaşar Kemal, kadın olarak da Nuray Mert olduğunu söyledi.

  AYSUN'A HAK VERENLER TARAFINA GEÇTİM

  NTV'de birlikte sundukları programda Aysun Kayacı'nın "benim oyumla çobanın oyu bir mi" demesi olay yaratmış ve o programda Müje Ar Kayacı'ya tepki göstermişti. Ancak artık kendisinin de Aysun'a hak verdiğini söyleyen Ar "Bir reaksiyon gösterdim. Ama sürü psikolojisini incelemeye, içine girmeye başladıkça, Aysun'a da hak verenler tarafına geçtim" dedi.  

  MÜJDE AR: BEN DE AYSUN'A HAK VERİYORUM

  Müjde Ar dan çarpıcı siyasi analizler #3


  Görüş Bildir