Euro
10.1883
0.47%
Dolar
8.6814
0.4%
Altın
492.14
0.84%
Borsa
1.392
-1.94%
Bitcoin
385.406
-6.01%
26ºC
İstanbul
Açık 26 C

  Öyle Bir Geçer Zaman Ki 71. bölüm fragmanı - Tıkla İzle

  Kanal D'nin beğeniyle izlenen dizisi Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.
  • 23.04.2012 - 08:57
  Öyle Bir Geçer Zaman Ki 71. bölüm fragmanı - Tıkla İzle

  Öyle Bir Geçer Zaman Ki 71. bölüm fragmanı - Tıkla İzle #1

  Yaşadıklarına daha fazla katlanamayan Soner, hayatıyla ilgili önemli bir karar verecek.  Soner'in gideceğini Gülen'den öğrenen Tarık, ters giden bir şeyler olduğunun farkına varacak. Avukatıyla görüşen Soner, yeni bir vasiyet hazırlayacak. Süleyman ile vedalaşan soner, yanına aldığı baba yadigarı silah ile Murat'ın intihar ettiği eve gidecek.

  VİDEO İÇİN TIKLAYIN..

  ALİ KAPTAN CAROLİN'İ ÖLDÜRECEK Mİ

  Gözü dönen Ali Kaptan, Carolin'i köşeye sıkıştırır. Silahı Carolin'in kafasına dayayan Ali Kaptan, onu öldürmeye kararlıdır. Hasefe, Cemile ve çocukların da olay yerine gelişi ile ortalık iyice karışır.

  SONER VASİYETİNİ HAZIRLIYOR

  Herkesten gizli son yolculuğuna hazırlanan Soner, son olarak vasiyetini hazırlar. Çiftlik evine giden Soner'in gizemli davranışları Süleyman'ı şüphelendirir.

  Mete revirdeki Nihal'i görmek için hapishaneye gider ancak, doktor görüşmelerine yine izin vermez. Yaralanmanın ardından bandajları çıkan Nihal ise ilk kez aynaya bakar. Selma ile arasındaki engeli; Cemile'yi ortadan kaldırmaya kararlı olan Kenan, atölyeyi zora sokacak bir yeni bir kriz yaratır. Tarık ile buluşan Aylin ona bir mektup verir. İçinde yazılanları o gittikten sonra okumasını özellikle rica eder.

  BERRİN'İN BAŞINA TALİHSİZ OLAY GELİYOR

  Zehra'yı dolaştırmaya sahile giden Berrin ise Ekrem Tatlı'nın adamları tarafından takip edilmektedir. Zehra'ya temiz hava aldıran Berrin orada Ahmet ile karşılaşır.

   Soner'in intihar edeceğini anlayan Süleyman, onu vazgeçirmeye kararlıdır. Ancak her ikisini de şaşırtan beklenmedik bir gelişme yaşanır.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir