Petrol
99.39
0.16%
Euro
18.5302
-0.01%
Dolar
17.9526
0.08%
Altın
1.031
-0.12%
Borsa
2868
1.37%
Bitcoin
432.311
0.82%
22ºC
İstanbul
Açık 22 C
  Petek Dinçöz stüdyodakileri Nefes filmiyle ağlattı - İzle

  Petek Dinçöz stüdyodakileri Nefes filmiyle ağlattı - İzle

  Petek Dinçöz, Silvan saldırısı benzeri bir yayına daha imza attı.
  • 19.10.2011 - 13:55

  Petek Dinçöz stüdyodakileri Nefes filmiyle ağlattı - İzle #1

  ENSONHABER.com/ÖZEL Hakkari'den gelen şehit haberleri üzerine tüm Türkiye yasa boğulurken ünlü isimler de gerek canlı yayından gerekse sosyal medyadan teröre lanet okudu.

  NEFES FİLMİNE AĞLADILAR

  Birçok radyo ve televizyon kanalı canlı yayınlarını iptal ederken, TNT ekranlarında yayınlanan 'Arım Balım Peteğim' programı şehitler üzerinden yayın akışına devam etti. 13 askerimizi şehit verdiğimiz Silvan saldırısında da canlı yayınını iptal etmeyerek büyük tepki çeken Dinçöz, bugün de benzer bir yayınla çıktı izleyici karşısına. Nefes filminden kesitler sunulan programda şehit anneleri de canlı yayına bağlanarak yaşadıkları acıyı dile getirdiler.

  Nefes filminden kesitlerin sunulduğu programda bu görüntüleri izleyen konuklar ve stüdyodakiler gözyaşlarını tutamadılar.

  GÜLBEN ERGEN'DEN SERT TEPKİ

  Şehit haberleri üzerine TRT ekranlarında yayınlanan Gülbence isimli programını iptal eden Gülben Ergen de yayın yapan isimlere yönelik Twitter hesabından sert eleştirilerde bulundu. Gülben Ergen Twitter hesabından gönderdiği mesajda: "Sözde yayınlarına, sözde daha az makyajlarıyla, bitmeyen rating hırslarıyla halkın kalbine bıçak sokup çeviren yayıncılara yapımcılara LANET!" ifadelerine yer verdi.

  "TOPLUCA DUA EDELİM"

  Şehit haberini canlı yayında alan bir diğer isim de Seda Sayan'dı. Şehit ailelerine ve Türk milletine başsağlığı dileyerek konuşmasına başlayan Seda Sayan şu ifadelere uer verdi: "Ulus olarak hepimiz üzgünüz. Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyoruz. Toplu dualara inanırım. Topluca dua edelim. Tüm ailelerimize Allah güç versin. Onlar şehitlik mertebesine eriştiler. Keşke Allah hepimize o mertebeyi nasip etse. Cumhurbaşkanımız gerekli açıklamayı yaptı. Çok güzel bir konuşmaydı."

  KİBARİYE TERÖRE LANET EDİP CANLI YAYINI İPTAL ETTİ

  SABA TÜMER YAYINI İPTAL ETTİ

  Saba Tümer'de gelen şehit haberleri üzerine canlı yayını iptal ederek konuya ilişkin hassasiyetini ortaya koydu. Bu karar üzerine Show Tv'de Saba Tümer'in geçmiş dönemde yayınlanmış programlarından birini yayınladı.

  PETEK DİNÇÖZ'DEN ŞEHİTLER İÇİN MESAJ

  SEDA SAYAN'IN ŞEHİTLER İÇİN MESAJI

  SERAP EZGÜ CANLI YAYINDA HÜNGÜR HÜNGÜR AĞLADI


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir