Euro
10.0365
-0.32%
Dolar
8.4381
-0.21%
Altın
492.59
-0.93%
Borsa
1.393
0.09%
Bitcoin
348.322
6.69%
33ºC
İstanbul
Güneşli 33 C
  Şamil Tayyar twitter'da Ilıcak'a belaltı vurdu

  Şamil Tayyar twitter'da Ilıcak'a belaltı vurdu

  Tayyar, Ilıcak'ın iddiasına çok kızdı ve twitter'dan "Ilıcak ispatlamazsa namussuzdur, şerefsizdir, ahlaksızdır" dedi.
  • 24.02.2012 - 19:57

  Şamil Tayyar twitter da Ilıcak a belaltı vurdu #1

  ENSONHABER.COM/ÖZEL Ak Parti Milletvekili Şamil Tayyar ile Nazlı Ilıcak arasındaki kavga giderek daha da büyümeye başladı. Twitter üzerinden atışan ikili, birbirleri hakkındaki ağır ithamları  ve iddialarını giderek daha da artırmaya başladı.

  ILICAK'IN İDDİASI TAYYAR'I ÇILDIRTTI

  Nazlı Ilıcak'ın Samanyolu Haber'de gündeme getirdiği DSP iddiası, Tayyar'ı çileden çıkardı. Ilıcak Samanyolu Haber'de, Tayyar'ın DSP kapısını aşındırdığını iddia eden Ilıcak, Tayyar'ın 28 Şubat sürecinde MİT'le ortak çalıştığını ileri sürdü.

  Videoyu izlemek için tıklayın...

  TAYYAR'DAN ILICAK'A ŞOK SORU

  Tayyar, bu iddialar üzerine twitter'dan Ilıcak'a adeta bombaladı. Tayyar, "Ilıcak ispatlamazsa namussuzdur, şerefsizdir, ahlaksızdır. 1999'da DSP'den adaylık teklifini, cemaatten dostlarımın telkiniyle kabul ettim, o dönemde ağırlıklı olarak DSP destekleniyordu. Şimdi Nazlı ılıcak'a soruyorum: 28 Şubatta kurmaya çalıştığınız MİT ilişkisi cemaati de bağlar mı? Cemaat MİT'le ilişki içinde miydi? Yataktan yatağa savrulanlar dahil tüm gazeteciler, kim elinde ne bilgi ve kayıt varsa açıklasın, arşivler dökülsün, hodri meydan.. Hakkımda ufacık bir bilgi ortaya dökülsün vekillik dahil herşeyi bırakırım. Aksi halde iddia sahibinden tek talebim şu: ayıkken konuş? Gecmisten ders almadan yaftalayarak susturacagını sananlar şunu bilsinler: en az namussuzlar kadar cesurum, it ürür kervan yürür.. Nazlı müfterisine son sorum: Emin Şirin'le ilişkiniz başladığında Kemal Ilıcak sağ mıydı? Kemal bey niye öldü?" diye twitter'dan sordu. Bu twetti ile sosyal medyayı sallayan Tayyar'a, takipçilerinden ve sosyal medya kullanıcılarından tepki yağıyor.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir