Petrol
111.75
0.96%
Euro
17.4568
0.93%
Dolar
16.3462
1.68%
Altın
975.86
1.00%
Borsa
2392
0.00%
Bitcoin
487.003
2.51%
23ºC
İstanbul
Güneşli 23 C
  Sevilay Yükselir Şafak Pavey'den özür diledi

  Sevilay Yükselir Şafak Pavey'den özür diledi

  Yükselir, geçtiğimiz günlerde Meclis'te yaptığı konuşmayla gündeme gelen Pavey hakkında ağzına geleni söylemişti.
  • 05.11.2013 - 05:24

  Sevilay Yükselir Şafak Pavey den özür diledi #1

  Sabah Gazetesi yazarı Sevilay Yükselir, başörtülü vekillerin Meclis'e geldiği gün bir konuşma yapan CHP'li Şafak Pavey hakkında sert açıklamalarda bulunmuş, "İsviçre de bir çocuğu kurtarmak için mi yoksa kocası terk ettiği için mi o trenin önüne atladı sormak lazım kendisine!" demişti.

  Şafak Pavey'den başörtüsü yorumu - izle

  ÖZÜR DİLEDİ

  Bugünkü köşe yazısında, "Bir fikir tartışmasına asla karıştırılmaması gereken bir söylentiyi boş bulunup dillendirdiğim için insani açıdan büyük bir azap içindeyim." şeklinde bir giriş yapan Yükselir, devamında ise haklı olduğunu ifade edip, yazdığı tweet'in ise gaflet olduğunu vurguladı.

  İşte Sevilay Yükselir'in özür yazısı:

  Ve bu yüzden de çıktığım yolda aslında tek amacımın Şafak Pavey'in siyasi duruşunu eleştirmek olduğunu ispat etmek adına atacağım her adımın beni daha çok yaralayacağını fark ettim. Şunu gördüm ki iki gündür; ne kadar hakikatli, ne kadar hakkaniyetli olsam da, bir gaflete düşüp attığım o tweet Pavey ve onun siyasi duruşu ile ilgili yazacağım her satırı önyargıya mahkûm kılacak. Daha önce de dilemiştim kendisinden. Bir kez daha özür diliyorum. Evet. Ben büyük bir hata yaptım. Korkunç bir yanlışa imza attım. Bana yakışan bu yanlışı düzeltmek adına bir süre susmaktır bu konuda. Kalben yazdığım bu satırları kalp gözüyle okuyan herkesin beni anlayacağını ve affedeceğini umarak meseleyi burada noktalıyorum.

  Sevilay Yükselir Şafak Pavey den özür diledi #2


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir