Euro
10.1502
0.1%
Dolar
8.6631
0.19%
Altın
490.02
0.41%
Borsa
1.399
-1.43%
Bitcoin
393.854
-4.98%
27ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 27 C
  Sibel Üresin'i zora sokan iltifat - Video

  Sibel Üresin'i zora sokan iltifat - Video

  Sibel Üresin ile Funda Özkalyoncu'nun cinsellik tartışması..
  • 14.10.2012 - 09:47

  Sibel Üresin i zora sokan iltifat - Video #1

  Daha önce çok eşlilikle ilgili yapmış olduğu açıklamalarla tartışma yaratan muhafazakarların yaşam koçu Sibel Üresin canlı yayında zor anlar yaşadı.

  ÜRESİN: HERKES CİNSELLİĞİ BİLİYOR

  Seda Sayan'ın programına konuk olan Sibel Üresin ile gazeteci Funda Özkalyoncu arasında 'olgun kadın' polemiği yaşandı. Özkalyoncu'nun, "Yeni evli bir kadın, olgun bir kadın gibi davranamaz ve ben o dokunmama, bilememe mağsumiyetini de çok seviyorum" sözlerne karşı çıkan Üresin şunları söyledi: "Bu anlattıklarınız nerede kaldı Funda Hanım, artık çatır çatır porno cd'leri var. Bunlar kalmadı artık. Herkes evlilik öncesi cinsel birleşme yaşıyor veya tam birleşme olmasada ciddi manada yakınlaşma yaşıyor. Herkes cinselliği biliyor. Sorun şu; yanlış biliyor."

  "SİBEL ÜRESİN ÇOK SEKSİ BİR KADIN"

  Üresin'in bu sözleri üzerine yeniden devreye giren Funda Özkalyoncu, "Benim bir algım var. Tesettürlü ve islami inanıştaki karı kocaların el ele tutuşmaları, ev hali ve diğer kadınlardandan onların cinsel hayatı daha iyi. Ben öyle hissediyorum. Alış veriş merkezlerinde seyrediyorum. O halde evde iyi bir yatak yoksa olmaz. Sibel de öyle bak çok seksi bir kadın" dedi.

  Bu iltifat karşısında oldukça şaşıran Üresin şu karşılığı verdi: "Ben seksi olup olmadığımı hiç merak etmedim."

  Sibel Üresin'e çok seksisiniz iltifatı

  Sibel Üresin i zora sokan iltifat - Video #2

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir