Euro
10.1402
0.81%
Dolar
8.6468
1.42%
Altın
487.98
1.55%
Borsa
1.419
0.1%
Bitcoin
419.027
2.24%
27ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 27 C
  Sinan Çetin: Arda Kemal Sunal'dan komik

  Sinan Çetin: Arda Kemal Sunal'dan komik

  Sinan Çetin'den Arda'nın oyunculuğunu eleştirenlere Kemal Sunal'lı yanıt..
  • 27.10.2012 - 15:09

  Sinan Çetin: Arda Kemal Sunal dan komik #1

  Kanaltürk ekranlarında yayınlanan ve Candaş Tolga Işık'ın hazırlayıp, sunduğu 'Bunu Konuşalım' programına konuk olan Sinan Çetin, yeni filminin konusu hakkında ilk kez konuştu.

  YENİ FİLMİN İSMİ 'YARMANİ'

  Çanakkale Çocukları filminin rağbet görmemesi üzerine, 'yeni projem Paris Hilton'la komedi filmi çekmek olacak' diyen Sinan Çetin, yeni filminin çekimlerine başladığını itiraf etti. Yeni projesiyle ilgili konuşan Çetin; "Hadi söyleyeyim bari. Prodüktörlük yapıyorum o filme. Bu bir uzun metraj. Konusu da şu: Anadolu'dan saf bir köylü delikanlısı Paris Hilton'a aşık olur. Paris Hilton'un peşinde dolanırken yavaş yavaş moda gurusu olur. Onu taklit etmeye başlar ve o da kendini moda gurusu olarak görmeye başlar. Paris Hilton'un karşısına moda gurusu olarak çıkar. Filmin ismi de 'Yarmani'. İlk defa Türkiye'de sana söylüyorum. Paris Hilton'la burada bir gün çalıştık. Los Angeles'ta da çalısacağız." dedi.

  "ARDA, KEMAL SUNAL'DAN KOMİK"

  Sinan Çetin, eleştirilen reklam filmiyle ilgili olarak da şu ifadelere yer verdi; "İkisi de çok tatlı. Arda'yı çocuğum gibi severim. Kemal Sunal'dan komik adam. Yani her an Arda'nın yanında kalmak istersin. Paris de aynı. Yüzüne bakınca gülmek istiyorsun. Yani ikisi de iyi anlaştılar."

  Sinan Çetin'den Arda ve Kemal Sunal karşılaştırması

  Sinan Çetin: Arda Kemal Sunal dan komik #2

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir