Euro
10.155
0.37%
Dolar
8.6545
0.32%
Altın
493.58
0.27%
Borsa
1.393
0.53%
Bitcoin
367.379
-2.21%
20ºC
İstanbul
Bulutlu ve güneşli 20 C
  Sinan Çetin'den CHP'ye ağır sözler - Video

  Sinan Çetin'den CHP'ye ağır sözler - Video

  Çetin, Kürt sorunu ve PKK ile ilgili çıkışını sürdürüyor. Canlı yayında gerici dediği CHP'yi YERDEN YERE VURDU..
  • 03.10.2012 - 00:57

  Sinan Çetin den CHP ye ağır sözler - Video #1

  ENSONHABER.com/DETAY HABER Geçtiğimiz haftalarda PKK ve Kürt sorununa ilişkin açıklamalarıyla gündeme gelen Sinan Çetin sert çıkışlara devam ediyor.

  CHP'YE AĞIR ELEŞTİRİ

  Habertürk TV'de Simge Fıstıkoğlu'nun programına katılan Çetin, PKK'nın Avrupa ülkelerinde hala mazlumu oynadığını, çünkü Kürt halkına yönelik hala bazı hakların verilmemiş olduğunu vurgularken, gericilikle suçladığı CHP'yi de canlı yayında yerden yere vurdu.

  "EN BÜYÜK SORUN CHP'NİN GERİCİ OLMASI"

  Erdoğan'ın talimatıyla MİT yöneticilerinin PKK ile Oslo'da masaya oturmasına CHP'den gelen tepkileri değerlendiren ünlü yönetmen, "Sen adamın elini kolunu bağlarsan, Başbakan'ı Oslo süreci yüzünden köşeye sıkıştırmaya çalışırsan sorarım sana bu sorun nasıl çözülecek?" dedi.

  İşte Sinan Çetin'in açıklamaları;

  "Bu muhalefetle umutlu değilim. En büyük problem muhalefetin gerici olmasıdır. İktidara bunları neden yaptın diye sorulmaz, neden yapmadın diye sorulur. Neden üçüncü köprüyü yaptın, neden Oslo'da görüştün diye soruyorlar. Yahu biz gidip görüşsün müzakere etsin diye kendimizi öldüreceğiz. Adam görüşmüş daha ne istiyorsun. Bundan dolayı Başbakan'ın elini ayağını bağlarsan adam gidip nasıl görüşsün. Böyle muhalefet olur mu? Türkiye'deki en büyük mesele, CHP'nin ilerici bir parti olmamasıdır. Muhafazakar AK Parti CHP'den daha ileride bir noktada duruyor."

  iŞTE O AÇIKLAMALAR!..

  Sinan Çetin den CHP ye ağır sözler - Video #2

  Sinan Çetin den CHP ye ağır sözler - Video #3

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir