Euro
10.1178
0.59%
Dolar
8.5803
0.64%
Altın
487.47
1.45%
Borsa
1.419
0.08%
Bitcoin
410.051
1.39%
24ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 24 C

  Sosyal medya fenomeni oyuncu olmak istiyor

  Sosyal medyada izlenme rekorları kıran 14 yaşındaki internet fenomeni Abdullah Çelik, ileride oyuncu olmak istediğini söyledi.
  • İHA
  • 14.09.2015 - 12:18
  Sosyal medya fenomeni oyuncu olmak istiyor

  Hazırladığı komik tiplemeleri kendine has başarılı mimikleri ve üslubuyla canlandıran Adanalı 14 yaşındaki Abdullah Çelik, kısa sürede sosyal medyada fenomen haline geldi.

  Komik videoları kısa sürede Facebook, Vine, Twitter, Instagram gibi mecralarda yayılan ve henüz lise eğitimine başlayan Çelik, yeni esprileriyle insanları gülmekten kırıp geçiriyor.

  Sosyal medya fenomeni oyuncu olmak istiyor #1

  YOĞUN İLGİDEN SIKILIYORUM

  Kısa süre önce internetten çeşitli programlar indirerek komik videolar hazırladığını belirten Abdullah Çelik, sosyal medyada adeta bir akım oluşturmuş durumda. Videolarının beğenildiğini ve sokakta yürürken takipçilerinin kendisini tanıyarak fotoğraf çektirmek istediğini söyleyen küçük fenomen, bazen yanağından makas alan insanlar yüzünden yoğun ilgiden sıkıldığını anlattı.

  Sosyal medya fenomeni oyuncu olmak istiyor #2

  Bazı insanların kaşlarıyla dalga geçtiğinden yakınan fenomen Abdullah Çelik, en çok beğenilen videosunun “Nasılsınız dediklerinde, iyiyim diyorum” başlıklı olduğunu ancak mütevazılığını bozmamak adına bunu artık kameralar karşısında yapmadığını vurguladı.

  PARA TEKLİF ETTİLER

  Instagram’da 47 bin 800, Vine’da 45 bin 400, Twitter’da ise 10 bin 500 takipçisi olduğunu ifade eden küçük fenomen, kendisini tanıtmak isteyenlerin para teklif ettiğini ancak buna çok sıcak bakmadığını dile getirdi.

  Sosyal medya fenomeni oyuncu olmak istiyor #3

  Kimsesiz çocuklara yardım etmek için bir kampanya başlatacağına değinen Abdullah Çelik, “Biz şanslıyız ama onların maalesef anneleri babaları yok ve yardıma muhtaçlar. Yani onlara yardım etmek bize düşer. Kimsesiz çocuklar için sosyal medya fenomenlerinin de desteği olması lazım. Biz de bu konuda paylaşımlar yapıp, o tarz tweetler atabiliriz” dedi. Küçük fenomen, ileride oyuncu olmak istediğini sözlerine ekledi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir