Star ve Akşam'daki operasyonun perde arkası

ENSONHABER.com/HABER ANALİZ Cumhurbaşkanı Erdoğan'a en yakın medya patronu olarak bilinen Ethem Sancak'ın sahibi olduğu Star ve Akşam gruplarında 3 tepe isim birden görevden alındı.

ERDOĞAN'IN EN ÇOK GÜVENDİĞİ MEDYA PATRONU

Star Medya Grubu Başkanı Mustafa Karaalioğlu ile Star'ın Genel Yayın Yönetmeni Yusuf Ziya Cömert ve Akşam'ın Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Ocaktan'ın görevlerine son verildi.

Ethem Sancak'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan'a olan yakınlığı medyadaki bu büyük depremin şifrelerini açığa çıkarıyor.

Star ve Akşam'daki operasyonun perde arkası

İLK KEZ ERDOĞAN'A RAĞMEN OPERASYONA KALKIŞTILAR VE KAYBETTİLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın baş danışmanlarından Yiğit Bulut'u bitirmek için twitter'da karalama kampanyası başlatılmıştı. Göz ardı ettikleri bir gerçek vardı; Erdoğan hiçbir zaman birileri istedi diye çevresindekileri harcayan bir lider olmadı.

Yiğit Bulut sosyal medyada da sevilmediği için bunu kullanıp Bulut'u sosyal medyada bitirmeye çalıştılar, lakin Erdoğan'a rağmen yapılan bu operasyon kendi aleyhlerinde son buldu.

Star ve Akşam'daki operasyonun perde arkası

STAR VE AKSAM'DA YİĞİT BULUT'U YIPRATMA KAMPANYASI VARDI

AK Parti'ye yakın Star ve Akşam medya grubunda Yiğit Bulut'a karşı yürütülen gizli operasyon twitter'da bir DM görüşmesinin deşifre edilmesiyle açığa çıktı. Bulut'a ait olduğu iddia edilen bir DM görüşmesi yayınlandı. Bu DM'de, Yiğit Bulut'un Ali Babacan aleyhinde haber yapılmasını istediği yazıyordu.