Euro
10.1345
0.12%
Dolar
8.5742
0.18%
Altın
496.23
0.22%
Borsa
1.361
0.09%
Bitcoin
342.698
6.11%
30ºC
İstanbul
Güneşli 30 C
  Star ve Akşam'daki operasyonun perde arkası

  Star ve Akşam'daki operasyonun perde arkası

  Star Medya Grubu ve Akşam'ın genel yayın yönetmenlerinin gönderilmesinin perde arkasında Yiğit Bulut'a yapılmaya çalışılan operasyon var.
  • 24.11.2014 - 22:00

  ENSONHABER.com/HABER ANALİZ Cumhurbaşkanı Erdoğan'a en yakın medya patronu olarak bilinen Ethem Sancak'ın sahibi olduğu Star ve Akşam gruplarında 3 tepe isim birden görevden alındı.

  ERDOĞAN'IN EN ÇOK GÜVENDİĞİ MEDYA PATRONU

  Star Medya Grubu Başkanı Mustafa Karaalioğlu ile Star'ın Genel Yayın Yönetmeni Yusuf Ziya Cömert ve Akşam'ın Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Ocaktan'ın görevlerine son verildi.

  Ethem Sancak'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan'a olan yakınlığı medyadaki bu büyük depremin şifrelerini açığa çıkarıyor.

  Star ve Akşam daki operasyonun perde arkası #1

  İLK KEZ ERDOĞAN'A RAĞMEN OPERASYONA KALKIŞTILAR VE KAYBETTİLER

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın baş danışmanlarından Yiğit Bulut'u bitirmek için twitter'da karalama kampanyası başlatılmıştı. Göz ardı ettikleri bir gerçek vardı; Erdoğan hiçbir zaman birileri istedi diye çevresindekileri harcayan bir lider olmadı.

  Yiğit Bulut sosyal medyada da sevilmediği için bunu kullanıp Bulut'u sosyal medyada bitirmeye çalıştılar, lakin Erdoğan'a rağmen yapılan bu operasyon kendi aleyhlerinde son buldu.

  Star ve Akşam daki operasyonun perde arkası #2

  STAR VE AKSAM'DA YİĞİT BULUT'U YIPRATMA KAMPANYASI VARDI

  AK Parti'ye yakın Star ve Akşam medya grubunda Yiğit Bulut'a karşı yürütülen gizli operasyon twitter'da bir DM görüşmesinin deşifre edilmesiyle açığa çıktı. Bulut'a ait olduğu iddia edilen bir DM görüşmesi yayınlandı. Bu DM'de, Yiğit Bulut'un Ali Babacan aleyhinde haber yapılmasını istediği yazıyordu.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir