Euro
9.6725
0.69%
Dolar
8.0578
0.63%
Altın
460.49
1.36%
Borsa
1.408
0.03%
Bitcoin
492.496
-1.39%
12ºC
İstanbul
Puslu güneşli 12 C

  Su Gibi programında skandal devam ediyor

  Su Gibi programında yaşanan hamile kadın skandalıyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı.
  • 05.04.2013 - 15:20
  Su Gibi programında skandal devam ediyor

  Su Gibi programında skandal devam ediyor #1

  Geçtiğimiz günlerde Fox TV 'de yayınlanan Su Gibi programında akıl almaz bir olay yaşanmış, canlı yayında nişanlanacak olan Murat Bey 'in eski bir kız arkadaşı Murat Bey 'den hamile olduğunu iddia etmişti. Yaşanan bu olay sonrası stüdyodakiler buz keserken, olayla ilgili yeni bir gelişme daha yaşandı.

  ESKİ KOCAMLA KARIŞTIRDIM

  Murat Bey'den 6 aylık hamile olduğunu iddia eden Gülnaz Hanım, programın bugünkü bölümüne telefon bağlantısıyla katılarak hata yaptığını söyledi. Eski eşi ile Murat Bey 'i karıştırdığını anlatan Gülnaz Hanım, "Murat Bey'i eski eşime aşırı derecede benzettim. Narin'den de Murat'tan da aşırı derecede özür diliyorum. Beni affetsinler. Haklarını helal etsinler" dedi.

  "TALİPLERİME ENGEL OLDUNUZ"

  Gelen özür sonrasında yanlış anlaşılmayla ilgili konuşan damat adayı ise "Gülnaz Hanım öncelikle aradığınız için teşekkür ediyorum. Ben zaten böyle bir şey yapmadığım için kendimi suçlu hissetmedim. Aradınız ve itiraf ettiniz. Teşekkür ediyorum ama benim taliplerime engel oldunuz" ifadelerini kullandı.

  "LÜTFEN NİKAHSIZ YAŞAMAYIN"

  Gülnaz Hanım 'ı nikahsız birliktelik konusun da uyaran Murat Bey, "Lütfen nikahsız birisiyle ilişki yaşamayın. Dünyaya gayri meşru çocuklar getirmeyin" şeklinde konuştu.

  Su Gibi programında skandal devam ediyor #2

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir