Petrol
109.11
0.01%
Euro
17.5928
-1.31%
Dolar
16.606
-1.65%
Altın
979.47
-1.27%
Borsa
2554
0.00%
Bitcoin
351.591
-3.04%
20ºC
İstanbul
Açık 20 C

  Survivor nefesleri kesti

  Survivor, ilk bölümüyle izleyenleri ekrana hapsetti
  • 18.03.2013 - 09:56
  Survivor nefesleri kesti

  Survivor nefesleri kesti #1

  Yapımcılığını Acun Ilıcalı’nın üstlendiği “Survivor Ünlüler-Gönüllüler”in 6. ve yeni sezonu başladı. Panama’nın İnci Adası’nda hem zorlu doğa koşulları hem de rakipleriyle mücadele eden yarışmacılar, ilk oyunlarında 150 $'lık erzak, ikinci oyunda ise olta takımı için yarıştı.

  Zorlu oyunların ikisini de kazanan ünlüler takımı, yarışmaya hızlı başladı. Eğlenceli ve uyumlu başlayan ünlüler ekibinde rekabetin artmasıyla ilişkilerin nasıl şekilleneceğini zaman gösterecek.

  Yarışmacılar ilk dokunulmazlık oyununu da bu akşam ki bölümde oynayacaklar.

  Dokunulmazlık için çamura battılar

  ÜNLÜLER TAKIMI

  Dünyanın en zor yarışması kabul edilen yarışmada ilk kez bir gazeteci, Habertürk'ten Nazenin Tokuşloğu da mücadele ediyor. Tokuşoğlu, telefonu ve bilgisayarını teslim etmeden önce Panama'da son yazısını yazdı.

  Tokuşoğlu'nun son yazısından notlar şöyle:

  - Cengiz'in kasları tek kelimeyle inanılmaz. Acayip çalışmış. Dağhan Külegeç, Cengiz'e "Abi çok emek sarf edip yapmışsın o kasları, ben kendimden çok senin için üzülüyorum" deyince tüm ekip kahkahalara boğuldu.

  - Akşam Panama City'nin en güzel deniz ürünü restoranlarından birine gittik. Doğukan "Ben bunları size yakalarım" diyerek iddiasını ortaya koydu.

  - Panama'daki ilk gecemizde herkes uyuklamaya başladı. Ayrıca sabah erkenden yola çıkacağımız için akşam 22.00 gibi herkes odalarına çekildi. Ben, Ümit ve Bennu hariç. Panama kazan biz kepçe misali gezmeye başladık. Sokak satıcılarıyla sohbet ettik. Ümit de bir taksiciyle sohbete koyuldu. Sahilde güzel bi bar keşfettik. "Biz Survivor'ız" deyince halk inanılmaz bir ilgi gösterdi.

  - Dağhan Külegeç ile Ümit Karan'ın kavga ettiği yalan. Aksine tüm ekip birbirini çok sevdi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir