Euro
15.1528
-0.78%
Dolar
13.4068
-0.48%
Altın
791.8
-0.23%
Borsa
1928
-4.13%
Bitcoin
459.241
-7.23%
3ºC
İstanbul
Çok bulutlu 3 C
  Türbanlı yazar Karaca'dan Erdoğan'a sert eleştiriler

  Türbanlı yazar Karaca'dan Erdoğan'a sert eleştiriler

  Canlı yayında Başbakan Erdoğan'a sert eleştirilerde bulunan Nihal Bengisu Karaca, Başbakan'ı kızdıracak..
  • 29.06.2012 - 14:12

  Türbanlı yazar Karaca dan Erdoğan a sert eleştiriler #1

  Habertürk yazarı Nihal Bengisu Karaca “Başbakanın “tasmalı gazeteciler” dediği yerde olsaydım, orayı terk ederdim.” dedi. Karaca, Erdoğan’ın 3 çocuk talebinden dindar kadınların bile rahatsız olduğunu iddia etti.

  TASMALI GAZETECİLER SÖZÜNE TEPKİ

  TVNET televizyonunda Veyis Ateş’in konuğu olan Habertürk Gazetesi yazarı Nihal Bengisu Karaca, Başbakan Erdoğan’ın kadınlara ve medyaya yönelik tavrını sert bir dille eleştirdi. Veyis Ateş’in “Erdoğan’ın dalkavuk gazeteciler lafından alındınız mı?” sorusuna “Alınmamanız mümkün değil” diyen Karaca “Beni en çok rahatsız eden de, Erdoğan’ın TT Arena’da kullandığı tasmalı gazeteciler lafı olmuştur” dedi. Karaca’nın “Orda olsaydım bundan çok rahatsız olurdum” sözüne Veyis Ateş “Oradan çıkar mıydınız?” sorusunu yöneltince “Çıkardım herhalde!” şeklinde cevap verdi.

  TEK BAŞINA HER ALANI DOLDURMAYA ÇALIŞIYOR

  Erdoğan’ın her konuda kanaat oluşturmaya ve bunu kamuoyuna dikte etmeye çalıştığını iddia eden Karaca, “Dindar muhafazakâr camiada sanki kanaat önderi kalmamış gibi Başbakan Erdoğan tek başına her alanı doldurmaya çalışıyor.” dedi.

  3 ÇOCUK TALEBİ MUHAFAZAKAR KADINLAR İÇİN BİLE CAN SIKICI

  “Başbakan neyin ne şekilde yapılması gerektiğini herkesten fazla biliyor.”diyen Nihal Bengisu Karaca “Başbakan kadınların kaç çocuk doğurması gerektiğinin ölçüsünü koyması, dindar ve muhafazakar kadınlar için bile çok can sıkıcıydı” dedi.

  İşte canlı yayındaki o anlar


  Görüş Bildir