Euro
15.4280
-0.99%
Dolar
13.5192
-0.46%
Altın
789.6610
-0.71%
Borsa
2,072.93
0.11%
Bitcoin
580.548
-1.79%
1ºC
İstanbul
Açık 1 C

  Yalan Dünya'nın sezon finalinde sürpriz isim

  Müzik dünyasının çılgın kızı Nil Karaibrahimgil, Yalan Dünya'nın sezon finalinde Yalan Kahvesi'nde sahne alacak.
  • 28.06.2012 - 18:08
  Yalan Dünya'nın sezon finalinde sürpriz isim

  Yalan Dünya nın sezon finalinde sürpriz isim #1

  Yine kahkaha dolu bir bölümle sezon finali yapacak olan dizinin son bölümünde, başarılı şarkıcı en sevilen şarkılarını söyleyecek.

  Karaibrahimgil daha önce bir röportajında, Yalan Dünya'dan konuk oyuncu olarak teklif gelirse hiç düşünmeden kabul edeceğini söylemişti. Yalan Dünya sürprizlerle dolu sezon finaliyle Cuma günü Kanal D'de!

  YALAN DÜNYA SEZON FİNALİ FRAGMANI

  DENİZ İZMİR'E RIZA NİKAH MASASINA GİDİYOR

  Yeni sezonda yepyeni bölümleriyle yine Kanal D'de ekrana gelecek olan dizinin bu bölümünde; Nurhayat ile Rıza nikâh masasına otururken, Deniz de tatil için İzmir'e doğru yola koyuluyor. Nurhayat ile Rıza'nın düğün hazırlıkları tam gaz devam etmektedir. Ancak nikahın telaşına dalan Kocabaşlar ve Nurhayat, Rıza'nın doğum gününü unutmuştur. Bu duruma çok gücenen Rıza, beklenmedik bir sürprizle karşı karşıya kalır.

  Yaz tatilinde bir sinema filmine evet diyen Emir, Açılay'ın aynı projede yer almasını sağlar. Fakat Açılay, filmde Emir'in İtalyan ve oldukça seksi bir yıldız ile hayli samimi sahnelerde boy göstereceğini öğrenince ikili arasında kıyamet kopar. Yaz tatili için anneannesinin Çeşme'deki yazlığına gitmek isteyen Bora bir türlü onu ikna edemez. Sonunda ikili bir anlaşma yapar. Eğer Bora üç günde alın teri ile çalışarak 300 TL kazanabilirse yazlığın anahtarını kapacaktır.

  BORA İŞ PEŞİNDE

  Bora kapı kapı iş arayıp çeşitli meslekleri denerken Deniz ise korsan reklam kampanyası ile uğraşır. Çağatay ve onun sanatçı çevresine bir türlü alışamayan Tülay, sonunda onu terk eder ve tekrar sahnelere dönebileceği bir iş arar. Emir ile sosyetik bir kuaföre giden Orçun ise, saç bakımı yaptırmaya karar verir. Kendisine bakım yapacak kızın tipini beğenmeyince de ufak bir değişiklik yapar. Ancak yaptığı bu değişiklik ona pahalıya patlar. Orçun, çapkınlığının cezasını çeker, Kocabaşlar şok olur.

  DÜĞÜN ÖNCESİ BUNALAN RIZA NE KARAR VERECEK

  Düğün öncesi partide şarkı söyleyecek sanatçıyı bulamayan Rıza iyice panikler. Tüm umutları tükendiğinde şans Rıza'nın yüzüne güler ve Tülay'ı karşısına çıkarır. Sonunda yılın düğünü gelip çatmıştır. Rıza, imza öncesi Nurhayat ve talimatlarından iyice bunalırken, Deniz ise İzmir'e doğru yola çıkar.


  Görüş Bildir