Petrol
93.78
0.14%
Euro
18.2724
-0.02%
Dolar
17.9428
-0.03%
Altın
1.017
0.08%
Borsa
298
0.00%
Bitcoin
425.450
-2.34%
22ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 22 C
  Yaşar Hoca'nın küfrü Saba Tümer'i utandırdı - İzle

  Yaşar Hoca'nın küfrü Saba Tümer'i utandırdı - İzle

  Canlı yayında ağzını bozan Yaşar Nuri Öztürk, ekran başındakileri şaşırttı.
  • 18.10.2011 - 16:44

  Yaşar Hoca nın küfrü Saba Tümer i utandırdı - İzle #1

  ENSONHABER.com/ÖZEL Son günlerde katıldığı televizyon programlarında yapmış olduğu çıkışlarla adından söz ettiren Yaşar Nuri Öztürk, canlı yayında yeni bir skandala daha imza attı.

  HERKES ŞAŞIRIP KALDI

  Show Tv ekranlarında yayınlanan 'Saba Tümer'le Bugün' programına konuk olan Yaşar Hoca, konu kadın erkek ilişkilerine gelince ağzını bozdu. Bir bayan izleyicinin göndermiş olduğu tweet'e sinirlenen Öztürk, ettiği küfürle hem Saba Tümer'i, hem ekran başındakileri, hem de stüdyodakileri şaşırttı.

  "BÜTÜN İNSANLIK P.Ç OLUR"

  Kadın izleyicinin sormuş olduğu: "Bugün 1 kadın aynı anda 2 kişiye ilgi duyarsa... Erkekler için konuşup rıza alınmalıdır. Peki kadınlar ?" şeklindeki soruya bir sinirlendiği gözlenen ünlü ilahiyatçı: "O olmaz. Saçmalamasın o anlamda düşünenler. İnsanlığın ezelden ebede kanunu budur. Bakın ne diyorum. İnsanlık dinleri kadınların çok eşliliğine karşıdır. O zaman bütün insanlık p.ç olur. Ve hepimiz p.çin çocukları oluruz" şeklinde yanıt verdi.

  "SEN DE BAYILIYORSUN BÖYLE ŞEYLERE"

  Bu sözler karşısında ne yapacağını şaşıran Saba Tümer: "Hocam ben canlı yayında böyle şeylere alışkın değilim" sözleriyle karşılık verdi. Saba Tümer'in bu eleştirisine de yanıt veren Yaşar Hoca: "Sen de bayılıyorsun böyle şeylere" karşılığını verdi.

  İŞTE CANLI YAYINDA YAŞANAN O ANLAR


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir