taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.8128
6.4637
1476.56
110476.59
276.048
42373.38

Mehmet Özhaseki ve Mansur Yavaş oyunu kullandı

Cumhur İttifakı AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki ve Millet ittifakı CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Mansur Yavaş oyunu kullandı.

Haber Merkezi | 31.03.2019 - 12:13..
Whatsapp ile paylaş

AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki, Sofuoğlu İlkokulu 1031 No’lu sandıkta oyunu kullandı.

Mehmet Özhaseki oyunu kullandı VİDEO

"ANKARAMIZ İÇİN HAYIRLI OLSUN"

Sandık başında açıklamada bulunan Özhaseki, "Ankaramız için hayırlı olsun." diyerek gazetecilere açıklamasına şöyle devam etti; " 3 aydır, bütün aday arkadaşlar kampanya yaptılar. Bir olgunluk içerisinde bu kampanya dönemini atlattık. Ülkemizde bundan sonrada bu olgunlukla seçimler yapılır. Şimdiye kadar herkes söyleyeceğini söyledi. Bundan sonra ortaya çıkacak sonuca herkesin saygılı davranması gerekiyor. Ankaramız, ülkemiz için hayırlısı olsun. Bu ülkeye kötü gün göstermesin. Seçim sonuçlarını parti genel merkezinde takip edeceğim." dedi.

Mehmet Özhaseki ve Mansur Yavaş oyunu kullandı

Millet İttifakı'ndan CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş, eşi ve kızıyla birlikte oyunu, Çankaya'da Emin Resulzade Anadolu Lisesi'nde kullandı.

"ANKARALILAR CEVABINI VERECEKTİR"

Yavaş, oyunu kullandıktan sonra açıklamalarda bulundu; "Bugün oyumuzu kullandık, hayırlı uğurlu olsun. Seçmenin iradesi en büyük irade, onun dışındakiler boş. Bugün oyumuzu kullandık. Hayırlı uğurlu olsun. En düzeysiz seçim. Bunun cevabını Ankaralılar sandıkta verecektir."

Mansur Yavaş oyunu kullandı VİDEO

Mehmet Özhaseki ve Mansur Yavaş oyunu kullandı

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir