taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.5821
Euro
7.2533
Altın
1618.65
Borsa
88059.46
Gram Altın
343.052
Bitcoin
41885.62
fuzulev

Melih Gökçek'in seçim vaadi: AK Keçi

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, seçim vaadi olarak AK Keçi'yi özel üretip ücretsiz dağıtacağını söyledi.


Whatsapp ile paylaş

Melih Gökçek'in seçim vaadi: AK Keçi

Melih Gökçek'in seçim vaadi: AK Keçi

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve Ak Parti'nin Ankara adayı Melih Gökçek seçim kampanyasına hız verdi. Ankara ilçelerine giden Gökçek, ilginç bir vaatte bulundu. Gökçek, Ankara Güdül İlçesi'ni ziyaretinde seçilmesi durumunda çiftçilere “AK Keçi” dağıtılacağını söyledi.

'AK KEÇİLER BOL SÜT VERİYOR'

Ankara Ziraat Fakültesi ile işbirliği yaptıklarını anlatan Gökçek, “AK Keçi” adı verilen melez keçinin üretileceğini ve çiftçilere ücretsiz dağıtılacağını açıkladı. Gökçek’in anlatımına göre özel çiftliklerde üretilecek olan AK keçiler bol süt veriyor. Ayrıca, tiftiğinden de yararlanılabiliyor. İlçeye mezbaha sözü de veren Gökçek, “Başka bir yere gidip hayvan kesme için ihtiyacınız kalmayacak” dedi.

TESİS VE FABRİKA

AK Parti'nin Ankara adayı olan Melih Gökçek, yeni kanun gereği Büyükşehir Belediyesi olarak tarım ve hayvancılığa direkt yardım yapılabildiğini hatırlattı. Gökçek, 12 belediye şirketinin ilçelerin ihtiyacına göre tesis ve fabrika kuracağını söyledi.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir