taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.6272
6.3543
1447.08
101566.25
261.472

Memet Ali Alabora Oyuncular Sendikası'nı devrediyor

Gezi Parkı eylemleri sürecinde öne çıkan isimler arasında yer alan Memet Ali Alabora, sessizliğini bozdu. Alabora, başkanlığını yaptığı Oyuncular Sendikası'nı devrettiğini duyurdu.

07.09.2014 - 18:08..
Whatsapp ile paylaş
Memet Ali Alabora Oyuncular Sendikası'nı devrediyor

alabora

Gezi Parkı direnişinde "Mesele ağaç değil, sen hala anlamadın mı" tweetiyle öne çıkan isimlerden biri olan Memet Ali Alabora, bir süredir sessizliğini koruyordu.

EYLÜL'DE İSTANBUL'A DÖNMESİ BEKLENİYORDU

Alabora; Frankfurt’ta “Duvara Karşı” filminin opera uyarlamısında rol aldığı için bir süre orada kalacağını belirtmişti. Oyuncular Sendikası’nın Başkanı olan Memet Ali Alabora’nın sendikanın eylül ayında yapılacak olan genel kurulu için eylülden önce İstanbul’a dönmesi bekleniyordu.

İSTANBUL'A DÖNMEDİ

Ancak geçtiğimiz aylarda, Cumhuriyet'ten Ceren Çıplak'ın haberinde yer alan bilgiye göre, Memet Ali Alabora Türkiye'ye dönmeyecekti. Alabora, yaklaşık 2 ay sonra resmi twitter hesabından attığı mesajıyla haberi doğruladı.

OYUNCULAR SENDİKASI'NI DEVREDİYOR

Başkanlığını yaptığı Oyuncular Sendikası'nı devrettiğini belirten Alabora, "3'ü yönetim yılı olan 4 yıllık sürecin sonuna geldik.Bugün ilk gününden beri sorumluluğunu aldığımız @oyuncusendika yönetimini devrediyoruz." dedi.

İŞTE O TWEETLER

Memet Ali Alabora Oyuncular Sendikası'nı devrediyor

Mehmet Ali Alabora kaçtı mı haberiMemet Ali Alabora Oyuncular Sendikası'nı devrediyor

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir