taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.4494
Euro
7.1849
Altın
1628.22
Borsa
88125.04
Gram Altın
338.061
Bitcoin
43111.74

Manisa Emniyet Müdürlüğü'nde devir teslimi yapıldı

İçişleri Bakanlığı genelgesi kapsamında merkeze alınan Manisa İl Emniyet Müdürü Yunus Çetin, yerini Erhan Alkaya'ya teslim etti.

17.02.2014 - 17:57..
Whatsapp ile paylaş

Manisa Emniyet Müdürlüğü'nde devir teslimi yapıldı

Manisa Emniyet Müdürlüğü bahçesinde düzenlenen devir teslim töreninde Çetin, Alkaya'yı çiçekle karşıladı. Karşılama töreni ardından Çetin ve Alkaya makama geçti.

'ALKAYA'YA GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLİYORUM'

Çetin, burada yaptığı konuşmada, 27 aylık süre içinde halkın hizmetinde 24 saat en iyi hizmeti vermeye çalıştıklarını belirtti. Manisa'nın asayiş yönünden en iyi illerden birisi olduğunu anlatan Çetin,  "Biz bu görev süremiz içinde polis teşkilatına bağlı olarak görev yapmanın her zaman bilinci içersinde olduk. Herkese eşit, adil ve hukuk içinde kalarak görev yaptık. Emniyet teşkilatının ve personelimizin saygınlığını gözeterek görev yapmaya çalıştık. Vatandaşımız derdine en kısa zamanda çözüm bulmak amacıyla ekiplerimizle birlikte koştuk. Başarılı olduğumuza inanıyorum. Alnımız ak, başımız dik bir şekilde görevimizi devrediyoruz. Alkaya'ya görevinde başarılar diliyorum" dedi.

'HİZMETİMİZİ 24 SAAT ESASINA GÖRE SÜRDÜRECEĞİZ'

Görevini teslim alan Erhan Alkaya ise, Çetin'in gösterdiği başarıyı vatandaşların desteğini alarak, daha üst seviyelere çekmek için çalışacaklarını belirtti. Çetin, "Bizim insanlarımız en güzeline layıktır. Asayiş yönünden gereken neyse hep birlikte çalışacağız. Bu bir bayrak yarışıdır. Biz bayrağı teslim aldık, ilerde bizden teslim alacak arkadaşımız gelene kadar hizmetimizi 24 saat esasına göre sürdüreceğiz" diye konuştu. Konuşmaların ardından devir teslim yapıldı.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir