taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.6815
Euro
7.3119
Altın
1677
Borsa
95834.44
Gram Altın
361.301
Bitcoin
46773.66

Meryem Uzerli Can Ateş‘i yanında istiyor

Uzerli, Bebeğinin babasını veto eden ailesine rest çekti.


Whatsapp ile paylaş

Meryem Uzerli Can Ateş‘i yanında istiyor

Meryem Uzerli Can Ateş‘i yanında istiyor

Anne olmak için gün sayan Meryem Uzerli, kendisini terk eden sevgilisi ve bebeğinin babası Can Ateş'e kızını göstermeye sıcak bakıyor. Ancak Uzerli'nin ailesi, Ateş'in kesinlikle Almanya'ya gelmesini istemiyor.

Sevgilisi Can Ateş tarafından terk edildikten sonra Almanya'ya dönen ve hamile olduğu ortaya çıkan Meryem Uzerli, doğum için artık gün sayıyor.

MERYEM'İN AİLESİ CAN ATEŞ'İ İSTEMİYOR

Güzel oyuncu bir yandan da bebeğini görmek için Almanya'ya gidecek olan eski sevgilisi Can Ateş'le ailesi arasında ortaya çıkacak gerilimin stresini yaşıyor. Çünkü Uzerli'nin ailesi, özellikle de kız kardeşi Canan Uzerli, Ateş'in kesinlikle Almanya'ya gelmesini istemiyor.

"GELMESİN BİZ YETERİZ"

Meryem Uzerli, kardeşi Canan'ın karşı çıkmasına ve "Onun yüzünden neler çektin? Gelmesin, kızına biz yeteriz" demesine rağmen, eski sevgilisi Can Ateş'in Almanya'da doğum sırasında yanında olmasına onay verdi.

"BEBEĞİ GÖRMEK CAN'IN DA HAKKI"

Türkiye'deyken Muhteşem Yüzyıl'da canlandırdığı 'Hürrem' karakteriyle büyük beğeni kazanan güzel oyuncu, ailesinin bu tavrına, "Can, kızımın babası. Onu engelleyemem. Bebeği görmek onun da hakkı" diyerek karşı çıktı. Uzerli, kızının babasının Almanya'da bulunmasına onay verse de ailesini henüz bu konuda ikna edemedi.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir