taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.8328
6.5551
1279.42
96861.42
239.917

Mete Yarar'dan kontrollü darbe diyenlere yanıt

Güvenlik Uzmanı Mete Yarar, 15 Temmuz darbe girişimine "kontrollüydü" diyenlere karşılık verdi.

Detay Haber | 12.07.2017 - 00:51..
Whatsapp ile paylaş
Mete Yarar'dan kontrollü darbe diyenlere yanıt

Mete Yarar, TVNET'te Merve Şebnem Oruç'un sunduğu Karşı Karşıya programında, 15 Temmuz'daki darbe girişimiyle ilgili açıklamalarda bulundu:

"CUMHURBAŞKANI 45 DAKİKA SONRA SESİNİ DUYURABİLDİ"

"Kontrollü darbe tezini en çok kuvvetlendiren ve bunun üzerine en çok oynanan şeyler, aslında bunun kontrollü bir darbe olmadığını gösteren en fazla göstergeler."

"Birincisi, nasıl bir kontrollü darbe ki, sayın Cumhurbaşkanı, halkına hitap ettiği konuşmayı hiçbir yerde yayınlatamıyor. CNN Türk'ten Hande Fırat'ın aklına gelen faceTime'la bağlanabiliyor.. İçinde onlarca farklı ajanstan hiçbirine yayınlatamıyor. Ancak 45 dakika sonra yayınlatabiliyor."

Mete Yarar'dan kontrollü darbe diyenlere yanıt

"ÖZEL KUVVETLER POMPALI TÜFEKLERLE GERİ ALINMAYA ÇALIŞILDI"

"Kontollü darbeye bakar mısın ki; Özel Kuvvetler Komutanlığı, Özel Kuvvetler'i geri alabilmek için av tüfekleriyle, bulabildikleri silahlarla, tabancalarla, farklı yerlerde güvendikleri adamlardaki silahlarla, Özel Kuvvetler'e tekrar girmeye çalışıyorlar. Karşı tarafın elinde uçaklar, makineli tüfekler ve helikopterler var...

"Nasıl bir kontrollü darbe ki, bu darbeyi bastıracak hazır kıta bir ordu yok. Bu kontrollü darbeyi bastıracak kuvvet kim..."

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir