taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.5741
Euro
7.2625
Altın
1621.68
Borsa
88059.46
Gram Altın
342.958
Bitcoin
42537.74
fuzulev

Metin Şentürk'ten dinleme yorumu

Selam örgütü soruşturması kapsamında telefonlarının dinlendiği öne sürülen sanatçı Metin Şentürk'ten esprili yanıt...


Whatsapp ile paylaş

Metin Şentürk'ten dinleme yorumu

Metin Şentürk'ten dinleme yorumu

17 Aralık'taki operasyondan sonra özel yetkileri ellerinden alınarak başka adliyelere atanan 2 savcının Selam Terör Örgütü diye binlerce kişiyi dinlettiği iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Yeni Şafak ve Star gazetelerinin haberine göre 2011'de ihbar mektubuyla başlatılan soruşturmaya Başbakan Erdoğan'ın danışmanları ile yakın çalışma arkadaşları dahil edildi. Kayıt listesine sivil toplum kuruluşları temsilcileri, gazeteciler, yazarlar, öğretim üyeleri, işadamları, siyasetçiler, medya kuruluşları da girdi.

Metin Şentürk'ten dinleme yorumu

"ŞARKI DİNLEMEK İÇİN DİNLEMİŞLERDİR"

Listede ismi olan sanatçı Metin Şentürk, Radikal'e konuştu. Şentürk, ''Neden bizi dinlediler bunu bilemiyorum. Ancak muhtemelen şarkı dinlemek için dinlemişlerdir. Böyle güzel bir ülkede çirkin günlere uyanmak güzel değil. İnsanın kendi vatanında kendi hayatıyla ilgili bu kadar tacize uğraması hoş değil. Sadece gülüyorum. Baktım paralel devlet dinliyor eve paralel bir hat çekeyim de rahat dinlesinler. Doğru mu değil mi, işin o boyutunu da bilmiyoruz. Mahkeme kararıyla dinlendiğine inanmıyorum'' dedi.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir