taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.5774
Euro
7.2525
Altın
1616.2
Borsa
88059.46
Gram Altın
341.677
Bitcoin
42336.5
fuzulev

Miley Cyrus: Ben çocukları eğitiyorum

Son birkaç yıldır cinselliği kullanış biçimi eleştiri konusu olan son olarak da Bangerz turundaki şovları yüzünden eleştirilen Miley Cyrus kendini savundu.


Whatsapp ile paylaş

 Miley Cyrus: Ben çocukları eğitiyorum

 Miley Cyrus: Ben çocukları eğitiyorum

21 yaşındaki şarkıcı Miley Cyrus "Beni böyle suçluyorlar ama ben çocukları eğitmeye çalışan bir sanatçıyım" diye konuştu.

"KONSERİME GELEN ÇOCUKLAR İÇİN EĞİTİCİ OLABİLİR"

Miley Cyrus, özellikle hayranlarının anne ve babaları tarafından eleştirilen Bangerz turnesi için "Bunun iyi bir sanatsal yorum olmasını istiyorum. Genellikle iyi sanat göremeyen insanların yaşadığı yerlere gittiğim için heyecanlıyım. Bu benim konserlerime gelen çocuklar için eğitici olabilir" dedi.

Cyrus, müziğin sadece bir eğlence aracı olmadığını, aynı zamanda eğitici yönü de olduğunu insanlara göstermek istediğini sözlerine ekledi. Henüz küçük bir çocukken Hannah Montana adlı diziyle şöhrete ulaşan Cyrus sözlerini şöyle sürdürdü:

 Miley Cyrus: Ben çocukları eğitiyorum

"Bakın, ben artık küçük bir kız değilim. Sanırım herkes şimdiye kadar bunu anladı. Kendim olmak istiyorum, her zaman daha iyi bir sanatçı olmaya çalışıyorum. Daha iyi bir insan olmaya çalışıyorum. Ve olduğum kişiyi seviyorum."

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir