taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7342
Euro
7.2869
Altın
1618.28
Borsa
89552.61
Gram Altın
350.572
Bitcoin
45018.05

Miss Piggy Muppets Aranıyor ile ekranlara geri döndü - izle

Miss Piggy, uzun ve bol yıldızlı bir Avrupa turunu kapsayan, yeni Disney filmi 'Muppets Aranıyor' ile ekranlara geri döndü.


Whatsapp ile paylaş

Miss Piggy Muppets Aranıyor ile ekranlara geri döndü - izle

Miss Piggy Muppets Aranıyor ile ekranlara geri döndü - izle

Filmin Avrupa çekimlerinde romantizme kapılan Miss Piggy, Kermit'i yıllardır evliliğe ikna etmeye çalışıyordu. Peki Yüce Diva, 13 Haziran 2014'de vizyona girecek olan filmde ne giydi? Moda ikonunun giysileri, Vivienne Westwood tarafından tasarladı. Buna, düğün için hazırlanmış, beyaz ve mükemmel bir elbise de dahil... tabi eğer bir düğün olursa.

Muppets Most Wanted Fragman 2 - izle

Miss Piggy ayrıca, filmde kullanılmak üzere uzun, gümüş rengi, elle dokunmuş çiçekli dantelden bir gece elbisesi seçti. Herkesin kafasındaki soru ise şu: Miss Piggy'nin rüyalarındaki Vivienne Westwood tasarımıyla yürüdüğünü ve Kermit'le evlendiğini "Muppets Aranıyor" filminde görebilecek miyiz?

MUPPETS HAKKINDA

Disney filmi 'Muppets Aranıyor' aralarında Berlin, Madrid, Dublin ve Londra'nın da bulunduğu Avrupa'nın en heyecan verici bazı yerlerindeki büyük sinemalarda kapalı gişe oynayan tüm Muppets üyelerini bir dünya turuna çıkarıyor. Fakat kargaşa, kuklaların peşini uzak diyarlarda da bırakmıyor ve kuklalar kendilerini farkında olmadan dünyanın bir numaralı sabıkalısı, Kermit'e tıpatıp benzeyen Constantine ve onun Ricky Gervais tarafından resmedilen sağ kolu, İki Numara lakaplı Dominic'in başında bulunduğu uluslararası bir suç eyleminin içinde buluyorlar. Filmde Tina Fey cesur bir hapishane gardiyanı olan Nadya rolünde karşımıza çıkıyor. Ty Burrell ise İnterpol ajanı Jean Pierre Napoleon'u canlandırıyor.

13 HAZİRAN'DA VİZYONA GİRİYOR

Disney filmi "Muppets Aranıyor" yönetmeni, James Bobin. Filmin yapımcılığını ise David Hoberman ve Todd Lieberman üstleniyor. Senaryo, Bobin ve aynı zamanda John Scotti ile birlikte baş yapımcılığı üstlenen Nicholas Stoller'a ait. Muppets Aranıyor'un müziklerini Oscar ödüllü şarkı yazarı Bret McKenzie yaptı. "Muppets Aranıyor" 13 Haziran 2014'te vizyona girecek.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir