Petrol
109.44
-1.21%
Euro
17.0647
0.17%
Dolar
15.9872
0.39%
Altın
951.88
0.33%
Borsa
2381
0.00%
Bitcoin
474.423
-2.88%
16ºC
İstanbul
Güneşli 16 C
  Axis İstanbul AVM Açıldı!

  Axis İstanbul AVM Açıldı!

  Tüm yolların kesişim noktasında yepyeni bir alışveriş deneyimi
  • Özel Haber
  • 19.05.2016 - 21:24

  Tarihi yarımadanın yanı başında yer alan Eyüp’te, E-5 ile Vatan Caddesi’nin kesiştiği noktada yepyeni bir alışveriş ve cazibe merkezi.

  Sur Yapı ve Hayat Holding ortaklığıyla inşa edilen Axis İstanbul Alışveriş Merkezi, 135 mağazası, kafe ve restoranları, terasları, yeme-içme alanları, çocuklar için büyük bir eğlence ve oyun alanı, 10 salonlu sineması ve fitness merkezi ile hizmete girdi.  Merkezi konumu, kolay ulaşımı ve yeni yapılan bağlantı yolu sayesinde, alışveriş merkezine tüm ana yollardan doğrudan giriş sağlanıyor.

  Axis İstanbul, çok fonksiyonlu bir yaşam kompleksi olarak planlandı. Alışveriş Merkezi’ne ek olarak Ağustos ayında faaliyete geçecek olan A+ 195 ofis, yaklaşık 1.500 beyaz yakalıya ev sahipliği yapacak.

  Axis İstanbul’da ulusal ve uluslararası seçkin markalarla alışveriş keyfi!

  Axis İstanbul, tanınmış ulusal ve uluslararası markalardan oluşan güçlü bir kiracı karmasına sahip. Bunun yanı sıra yeme-içme alanları ile geniş bir yelpazede Türk ve dünya mutfağından lezzetler sunan yeme-içme alanı, teraslı kafe ve restoranlar da Axis İstanbul’un çekim gücünü artırıyor.

  Axis İstanbul, Eyüp ilçesinde, Vatan Caddesi üzerindeki anıt mezarın karşısında yer alıyor.

  Proje, adını Aksaray-Havaalanı metrosu, Topkapı-Habibler tramvay hattı ve çevresindeki ana yollar ile bulvarların tam arasında oluşturduğu geçiş aksından alıyor. Bayrampaşa metro istasyonu ve Demirkapı tramvay durağının arasında konumlanmış olan Alışveriş Merkezi’ne, bu istasyonlardan direkt olarak girilebiliyor. Yeni hayata geçirilen ulaşım yatırımları, Axis İstanbul’a sadece çevre ilçelerden değil, İstanbul’un tüm merkezi noktalarından da erişilmesini sağlıyor. Ziyaretçiler, Axis İstanbul’a toplu taşımanın yanı sıra özel araçları ile de kolaylıkla ulaşılabiliyorlar. Projeye hızlı erişim için özel olarak yapılmış bağlantı yolu sayesinde TEM ve E-5 otoyollarından Axis İstanbul’a doğrudan giriş yapmak mümkün hale geldi.

  Detaylı Bilgi İçin: www.axisistanbulavm.com.tr


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir