taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7342
Euro
7.2869
Altın
1618.28
Borsa
89552.61
Gram Altın
350.572
Bitcoin
45018.05

Morgan Freeman'ın aklındaki en iyi Batman

'The Dark Knight' üçlemesinde önemli yan karakterlerden birini oynayan Freeman, verdiği bir röportajda aklındaki en iyi Batman'i açıkladı.


Whatsapp ile paylaş

Morgan Freeman'ın aklındaki en iyi Batman

Morgan Freeman'ın aklındaki en iyi Batman

Geçtiğimiz Cuma günü ülkemizde de vizyona giren ve oldukça olumlu eleştiriler alan 'Lego Filmi' (The Lego Movie)'nin orijinal seslendirme kadrosundaki isimlerden biri olan Morgan Freeman ilginç bir açıklamada bulundu. Morgan Freeman sizin için en iyi Batman kimdir, mealindeki soruya aktör şaşırtmayan bir yanıt verdi.

FREEMAN TERCİHİNİ BALE'DEN YANA KULLANDI

Morgan Freeman, bildiği en iyi Batman'im 'The Dark Knight' üçlemesinde birlikte çalışmış olduğu Christian Bale olduğunu ve başka bir olasılığın olmadığını söylerken, Ben Affleck'in yeni Batman olması ile ilgili de, oyuncunun pek şansının olmadığını, dile getiriyor. Bale, 'Batman Başlıyor' (Batman Begins), 'Kara Şövalye' (The Dark Knight) ve 'Kara Şövalye Yükseliyor' (The Dark Knight Rises) filmlerinde Batman'i canlandırmış ve büyük övgü toplamıştı. 'Man of Steel 2'ye de popüler ismi ile Batman vs Superman filminde ise Yarasa Adam'a Ben Affleck can verecek. Stüdyonun Affleck'te karar kılması sosyal medyada da büyük yankı uyandırmıştı.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir