taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.0706
Euro
6.5567
Altın
1610.46
Borsa
119258.79
Gram Altın
313.555
Bitcoin
61767.29

Müezzinoğlu'ndan CHP ve MHP'ye eleştiri

Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, CHP ve MHP’nin koalisyon hükümeti kurması halinde ambulanslara mazot konulamayacağını söyledi.

01.02.2014 - 13:52..
Whatsapp ile paylaş

Müezzinoğlu'ndan CHP ve MHP'ye eleştiri

Bakan Müezzinoğlu, Edirne’nin Lalapaşa ilçesinde partililer bir araya geldi. Lalapaşa’da yaptığı konuşmada CHP ve MHP’yi eleştiren Bakan Dr. Müezzinoğlu sağlık alanında yapılan çalışmaları aktardı. Müezzinoğlu, “Bugün ambulans uçaklarımız var. Ambulans helikopterlerimiz var. Yurt dışında olan her şey artık bizde de var. Allah korusun olmayacak ya ola ki kazaen 6 ay CHP bu ülkede iktidar olsun veya CHP ve MHP bir koalisyon hükümeti kursa ambulanslarınıza mazot bulamayacaksınız mazot.''

''YERDEKİ AMBULANSA MAZOT BULAMAYACAKLAR''

''O ambulans uçakların uçmasından vazgeçtim, ambulans helikopterlerimizin uçmasından vazgeçtim. Yerdeki kara ambulanslarımıza mazot bulamayacaklar. Çünkü 12-13 yıl önce bu emniyet araçlarına bu ülkede mazot dolduramadıkları için bir çağrı geldiğinde olaylara gidemediğini bu millet unutmadı. Dolayısıyla bizi hırsızlıkla suçlayan milli irade hırsızlarına artık pirim vermeyeceğiz. Çünkü gidecek yolumuz var. Ekonominin istikrarlı bir şekilde yürümesi lazım. Kimsenin bunu zedelemeye, kimsenin bunu sendeletmeye içimizde de olsa onu kapının önüne koyarız, onu hukuka teslim ederiz. Ama milli iradeye masa başı senaryo kuranlara yani ben kurtum, kuzuyu yemeye niyet ettim diyenlere de bu kuzu senin dişlerini kırar bu kuzuyu sen yiyemezsin bu milletin hak ve hukukunu sana yedirmeyiz diyerek inşallah bu senaryoları da hep birlikte bozacağız” dedi. Konuşmasının ardından esnaf ziyareti yapan bakan Dr. Müezzinoğlu Süloğlu ilçesine geçti.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir