taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.8362
6.5006
1486.06
98048.55
278.557
48141.53

Muğla'da 16 yaşındaki çocuk domuzların saldırısına uğradı

Bodrum ilçesinde, odun toplamak için ormana giden 16 yaşındaki Emircan Avan, domuzların saldırısına uğradı. Feryatlarını duyan köylüler tarafından kurtarılan Avan, hastanede tedaviye alındı

DHA | 14.01.2019 - 08:54..
Whatsapp ile paylaş

Muğla'nın Bodrum ilçesinde, Yalıkavak Mahallesi'nde ormanlık alanda odun toplamaya giden 16 yaşındaki Emircan Avan bir anda domuz sürüsüyle karşı karşıya geldi.

SÜRÜ ÇOCUĞA SALDIRDI

Domuzları gören Avan panik halinde kaçarken, aralarında yavru domuzların da bulunduğu sürünün saldırısına uğradı. Baldırına aldığı darbeyle yere yığılan Avan, yardım için bağırmaya başladı.

Muğla'da 16 yaşındaki çocuk domuzların saldırısına uğradı

HAYATİ TEHLİKESİ YOK

Avan'ın sesini duyanlar hemen bölgeye giderek 1'i yetişkin toplam 10 domuzu bölgeden uzaklaştırdı. Avan, durumun bildirilmesi üzerine gelen ambulansla Bodrum Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Burada tedaviye alınan Emircan Avan'ın, hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

Bodrum'da son yıllarda özellikle Konacık, Ortakent, Bitez ve ilçe merkezinin dağlık kısımlarına inerek, evlerin arasında yiyecek ararken görüntülenen domuzların, yıllar sonra ilk kez bir insana saldırdığı duyuldu.

Muğla'da 16 yaşındaki çocuk domuzların saldırısına uğradı

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir