taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.4794
6.18745
1201.735
92708.56
211.74

Münir Özkul'un son hali

Ünlü sanatçı Münir Özkul'un son hali görüntülendi. Doktoru, Özkul'un sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

İHA | 26.11.2015 - 12:53..

Uzun yıllardır büyük sanat emektarı Münir Özkul ile ilgili olarak sağlık durumunun ağırlaştığı, son nefesini vermek üzere olduğu ve hatta vefat ettiği ile ilgili haberler yayılıyordu.

ÖZKUL'UN SON DURUMU

Münir Özkul'un tedavisini sürdüren Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Dr. Nilüfer Şenbecerir, Münir Özkul'un son durumu hakkında bilgi verdi.

Münir Özkul'un son hali

"TEDAVİNİN FORMÜLÜ SEVGİNİN GÜCÜDÜR"

89 yaşındaki ünlü sanatçının sağlık durumunda fark oluşturan gelişmeleri anlatan Şenbecerir, “Bu Hastalıkların tedavisindeki en önemli formül "Sevginin Gücü"dür. Hem KOAH hem de Demans Hastalığı kişinin hareket ve hayat kapasitesini sınırlandırır. Başkalarının bakımına bağlı kılar. Tedavileri uzun ve meşakkatlidir. Hastanın, yakınlarının ve doktorlarının istekli, sabırlı ve gayretli olması gerekir. Bütün bunları birleştiren ise "Sevginin Gücü'dür." Sevgili Münir Özkul ile birlikte tüm takım bu mücadeleyi severek, candan ve isteyerek sürdürüyoruz. "Sadece ilaç vermekle", "Sevgiyle ilaç vermek" aynı etkiye sahip değildir diye düşünüyorum. Çiçekler bile sevilince başka güzel açar, başka güzel kokar” dedi.

Münir Özkul'un son hali

Münir Özkul'un son hali

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)