taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.5757
Euro
7.2537
Altın
1616.28
Borsa
88059.46
Gram Altın
341.627
Bitcoin
41898.88
fuzulev

Murat Ülker'den Kırım ile ilgili duygusal mesaj

Kırım Özerk Cumhuriyeti'nde yaşanan gelişmeler üzerine Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker duygu dolu bir Tweet attı.


Whatsapp ile paylaş

Murat Ülker'den Kırım ile ilgili duygusal mesaj

Murat Ülker'den Kırım ile ilgili duygusal mesaj

Ukrayna'ya bağlı Kırım Özerk Cumhuriyeti'nde bu sabah parlamento ve başbakanlık binası silahlı gruplar tarafından ele geçirildi. Parlamento binasının tepesine Rusya bayrağı çekilirken, silahlı grubun kendilerine "Kırım'daki Rusları savunma bölüğü" adı verdiği öğrenildi. Grup adına açıklama yapan bazı şahıslar, Kırım Özerk Cumhuriyeti'nin başkenti Simferopol'daki eylemcilerin Kırım'ın geleceğini tayin edecek bir referandum yapılmasını istediklerini belirtildi. Basın mensuplarının parlamentoya yöneldiği sırada ise bina içinden dışarıya ateş açıldı. Rus Interfax ajansının haberine göre olayı, Kırım Tatar Meclisi Başkanı Rifat Çubarov Facebook hesabından duyurdu. Haberde parlamentoyu ele geçirenlerin sayısının 30-35 civarında olduğu kaydedildi.

ÜLKER'DEN DUYGUSAL MESAJ

Yaşanan gelişmelere sonrası Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker, bir tweet attı. Babası Sabri Ülker Kırım doğumlu olan Murat Ülker twitterdaki hesabından şu yorumu paylaştı: "Kırım'ı, babamın memkeletini izliyorum merakla ve hüzünle... Bugününü anlamak için dünü düşünüyorum; Altınordu Devleti geliyor aklıma."

Murat Ülker'den Kırım ile ilgili duygusal mesaj

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir